We wtorek 13 maja około godziny 19:30 sieradzka policja odebrał zgłoszenie o porzuconym aucie w okolicach węzła Sieradz Wschód. Ze zgłoszenia wynikało iż w aucie ani wokół niego nie było kierowcy.
Po dojeździe na miejsce zdarzenia policjanci z sieradzkiej drogówki zastali jednak mężczyznę w samochodzie. Okazało się, iż jest to 29-letni właściciel pojazdu,
ale nie wiadomo czy to on kierował autem i czy on pozostawił je na drodze bez opieki.
Prawdopodobną przyczyną pozostawienia auta w tym miejscu był fakt iż skończyło się w nim paliwo. Zdarzenie wyjaśniają sieradzcy policjanci. Za zdjęcia dziękujemy naszemu Czytelnikowi.
To może ktoś wyjaśni sprawę samochodu porzuconego od miesiąca przy lesie przy Pół Boru, tuż przy wjeździe na S8? Na początku był zaparkowany a teraz jest już zdewastowany.
OdpowiedzUsuńTak samo od dłuższego czasu "straszy" opel astra na sieradzkiej przystani
OdpowiedzUsuńNa Pół Boru dziewczyny przed deszczem się chowają.
OdpowiedzUsuń