Strony

sobota, 4 maja 2024

Strażacy w akcji!

Wykazali się walecznością, sprawnością i techniką, tym razem jednak nie w akcji ratowniczo-gaśniczej, a na boisku piłkarskim. Mowa o druhach OSP, którzy rywalizowali na stadionie MOSiR Sieradz o Mistrzostwo Województwa. W dwunastej edycji turnieju najlepsza okazała się drużyna z Bełdowa, która w finale pokonała ubiegłorocznych zwycięzców - OSP Buczek - 2:1. W meczu o 3 miejsce ekipa z Rychłocic wygrała 4:3 z Kosowem. Zwycięzcy otrzymali puchar za I miejsce, statuetkę Św. Floriana oraz nagrody rzeczowe. Puchary i nagrody trafiły także do drużyn z miejsc II-IV. Wręczono także statuetki dla wyróżniających się zawodników. Najlepszym bramkarzem został Bartosz Płusa (OSP Bełdów), najlepszym strzelcem Sebastian Tomczak (OSP Bełdów) - 5 goli, a najlepszym zawodnikiem turnieju Filip Krakowski (OSP Buczek).

XII edycję Mistrzostw Woj. Łódzkiego Drużyn OSP w Piłce Nożnej zorganizował MOSiR Sieradz wspólnie z Sieradzkie Stowarzyszenie Sportowe "Wspólnota"i Miastem Sieradz