niedziela, 17 września 2023

Zwycięstwo Hetmana w B klasie

Kto oglądał w tej rundzie mecze Hetmana Sieradz dobrze wiedział że dzień w którym ten zespół wygra mecz nadejdzie szybko. Tak się stało już w trzeciej kolejce Klasy B grupy Sieradz I. Hetman podejmował u siebie LKS Wola Będkowska i pokonał ten zespół 3:2 (1:1).

Bramki dla sieradzkiej drużyny strzelali (1:0) Kacper Majewski w 11 minucie przy asyście Briana Czyża, 2:1 Brian Czyż w 62 minucie przy asyście Michała Dłużniewskiego i 3:2 Jan Wroński 88 minucie przy asyście Piotra Jaranowskiego. Na ten moment hetman jest w tabeli najwyżej w swojej historii istnienia klubu, na 6 miejscu z dorobkiem 3 punktów i stosunkiem bramek 6-9. Liderem jest GKS Sędziejowice z dorobkiem 9 punktów i stosunkiem bramek 24-1 a tabelę zamyka LZS Chrząstawa 0 punktów i stosunek bramkowy 3-26. W następnej kolejce 24 września o godzinie 17:00 Hetman Sieradz podejmuje również u siebie  zespół Amatorów Zapolice.