poniedziałek, 13 listopada 2023

Hetman wygrywa na zakończenie rundy z UKS Wiewiórczyn

W dniu 12 listopada o godzinie 14:00 Hetman Sieradz walczył na wyjeździe o punkty z zespołem UKS Wiewiórczyn. Mecz zakończył się wygraną drużyny z Sieradza 1:2 (1:0). Hetman przegrywał od 38 minuty ale na druga połowę wszedł ogromnie zmotywowany i zdołał strzelić dwa gole.

(zdjęcia poglądowe)

Najpierw w 62 minucie do remisu doprowadził Bartosz Frątczak a 88 na 1:2 strzelił Jakub Balcerzak i tym samym Hetman wygrał kolejny swój mecz. Dziś oficjalnie pożegnany został przez zespół jeden z piłkarzy Hetmana Sieradz, zdobywca wielu ważnych goli - Bartosz Świącik. Dziękujemy Bartosz za cały twój wkład, życzymy wszystkiego dobrego w życiu osobistym. Hetman zakończył rundę jesienną na 7 miejscu zdobywając 14 punktów i mając stosunek bramek 18-28. Liderem została Iskra Stolec zdobywając 29 punktów, bramki 54-10, Tabelę zamyka LZS Chrząstawa, która w ostatniej kolejce pokonał Jutrzenkę II Warta 6:3, jej dorobek to 3 punkty i stosunek bramek 20-66.