środa, 22 maja 2024

Kino Teatr - nowy repertuar

Kino Teatr nowy repertuar 

24-25 MAJ 2024, 

28-29 MAJ 2024,


17:30 – UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM

19:30 – HIT MAN


1-2 CZERWCA 2024


16:00 – UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM

17:30 – UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM

19:30 – HIT MAN

UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM – ANIMOWANY / FAMILIJNY / KOMEDIA – AUSTRALIA – 81 minut – od lat: 6

Bilety w cenie:  normalny - 19 zł, ulgowy - 17 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)

Maggie jest dzielną wombatką, która w przebraniu superbohaterki przeczesuje miasto w poszukiwaniu złoczyńców i ich niecnych występków. W ostatnim czasie ma mnóstwo roboty – ale to nie ze względu na przestępców, których jest rekordowo mało, tylko z uwagi na drobne przysługi, o które proszą mieszkańcy metropolii. Całe dnie spędza na pomaganiu w udrożnianiu kanalizacji czy składaniu zeznań podatkowych, zamiast zająć się starym dobrym ratowaniem świata. Przychodzi jednak dzień, w którym znowu potrzebna będzie jej prawdziwa moc! Oto zły geniusz technologii planuje uwięzić wszystkich mieszkańców miasta w „idealnej” jego zdaniem symulacji komputerowej i odciąć ich od realnego życia. Maggie ani jej pomocnik Ptyś nie mogą na to pozwolić i ruszają na misję, aby uwolnić mieszkańców. Żadna wirtualna rzeczywistość nie może się bowiem równać z pięknem i dobrem prawdziwego świata!

Wombatka Maggie i Lotny Wiewiór to para superbohaterów, którzy stoją na straży bezpieczeństwa zwierzęcej metropolii. Aplikacja online sprawia, że każdy ze zwierzęcych mieszkańców może wezwać ich do natychmiastowej pomocy. Wkrótce ich zadania sprowadzają się więc do spełniania drobnych przysług, takich jak udrożnianie kanalizacji czy składanie zeznań podatkowych… Przychodzi jednak dzień, w którym ich zespół zostaje wystawiony na próbę. Oto zły geniusz technologii planuje uwięzić wszystkich mieszkańców miasta w „idealnej” symulacji komputerowej i odciąć ich od realnego życia.


HIT MAN – KOMEDIA / SENSACYJNY – USA – 115 minut – od lat: 15

Bilety w cenie:  normalny - 21 zł, ulgowy - 19 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)

Na co dzień skryty i nieśmiały profesor filozofii Gary Johnson (Glen Powell), pokazuje drugie oblicze, dorabiając jako „fałszywy zabójca” na usługach Departamentu Policji z Nowego Orleanu. Obdarzony niespotykanym talentem do zdumiewających metamorfoz i przebieranek, mężczyzna nie ma sobie równych w wyłapywaniu ludzi planujących morderstwa swoich wrogów. Co jednak, gdy – podszywając się pod seksownego killera – sam znajdzie się pod wpływem i urokiem kobiety, którą zamierzał posłać kratki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz