piątek, 10 maja 2024

Kino Teatr - repertuar

Od dnia 10 maja 2024


17:30 – MÓJ PIES ARTUR

19:30 - GNIAZDO PAJĄKA


Bilety dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK. KASA czynna od środy do piątku w godzinach 14:00-19:00, oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem odbywającym się w SCK tel. (43) 677-72-15.
MÓJ PIES ARTUR – Przygodowy/Familijny – USA – 97 minut – od lat: 7


Bilety w cenie:  normalny - 19 zł, ulgowy - 17 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=_koQEI34KSQ


Miłośnik sportu i adrenaliny Michael Light (Mark Wahlberg) staje przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Wraz z trzyosobową ekipą zaufanych zawodników przystępuje do Mistrzostw Świata w Rajdach Przygodowych na Dominikanie. Stając na starcie ekstremalnych zmagań, w czasie których – przez 10 dni – pieszo, kajakami i na rowerze będzie musiał pokonać prawie 700 kilometrów, Light nie przypuszcza, że wkrótce jego zespół rozrośnie się o dodatkowego członka. Będzie nim jedyny w swoim rodzaju, bohaterski pies – Artur. Połączeni nierozerwalną więzią człowiek i wierny czworonóg rzucą wyzwanie dżungli, falom, przepaściom i ograniczeniom własnych organizmów. To co wspólnie osiągną, napisze niebywałą historię, która poruszy i zachwyci cały świat.


 GNIAZDO PAJĄKA – Horror – Australia – 91 minut – od lat: 15


Bilety w cenie:  normalny - 21 zł, ulgowy - 19 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=VqC4jfPXjms


Podczas szalejącej burzy śnieżnej tajemniczy obiekt spada z nieba i przebija ścianę nowojorskiego apartamentowca. Zawiera on jajo, z którego wykluwa się nieznany gatunek pająka. Stworzenie zostaje odkryte przez dwunastoletnią Charlottę, która w tajemnicy przed rodzicami ukrywa swoje znalezisko. Dokarmiany przez nią pająk szybko rozrasta się do gigantycznych rozmiarów, a jego apetyt pozostaje nienasycony. Kiedy w budynku zaczynają ginąć zwierzęta i ludzie, Charlotta i jej bliscy stają do nierównej walki z wygłodniałą bestią. Czy mają jakiekolwiek szanse w starciu z obcą istotą, która posmakowała już krwi i ludzkiego mięsa?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz