Strony

poniedziałek, 3 czerwca 2024

Warcki XXV Piknik Wędkarski z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca 2024 r. odbył się w Warcie XXV Piknik Wędkarski z okazji Dnia Dziecka. Do rywalizacji wędkarskiej stanęli uczniowie ze szkół z Gminy Warta. 

W tym roku udział wzięło 100 chętnych zapisanych na listach. Wśród chętnych były dzieci, które przyszły z dziadkami, rodzicami... Piknik odbył się na terenie wokół akwenu „I Most". Zawodnicy startowali w kategoriach: wędkarstwo spławikowe i wędkarstwo rzutowe z możliwością wyboru jednej z nich. Burmistrz Warty Krystian Krogulecki wręczył uczestnikom wędki. Zwycięzcy zawodów otrzymali pamiątkowe puchary.

 Wyniki w kategorii wędkarstwo spławikowe: puchary za trzy pierwsze miejsca zdobyli:

  • I miejsce Sobczyk Kornelia

  • II miejsce Sobczyk Gabriel 

  • III miejsce Błaszczyk Konrad 

 Puchar za największą rybę (sumik kanadyjski) zdobyła Żelechowska Ewa

 Kategorię wędkarstwo rzutowe obsadzili harcerze z warckiej drużyny ZHP BOBRY, puchary za trzy pierwsze miejsca zdobyli:

  • I miejsce Kossak Ola 

  • II miejsce Szczęsny Aleksander  

  • III miejsce Kossak Hanna 

 Pogoda w „kratkę", ognisko, kiełbaski, słodycze i to najważniejsze: uśmiech były zwieńczeniem tego pięknego dnia. A wszystko to dzięki hojności Darczyńców, którym organizator, Koło PZW „Sandacz" z Warty, składa serdeczne podziękowania:

1. Pan Krystian, Krogulecki Burmistrz Warty

2. Pan Grzegorz Kopacki, Przewodniczący Rady Miasta Warty

3. Pani Magdalena Ochęcka, Prezes Zarządu BS w Warcie

4. Pan Jakub Tworo Prezes, Zarządu ZWiK w Warcie

5. Pan Patryk Polowczyk, Dyrektor ZGKiM w Warcie

6. Pan Grzegorz Czupryniak ,Wiceprezes ds. sportu w Kole PZW Sandacz

7. Pan Rafał Bajerski, Gospodarz Koła PZW Sandacz

8. Pan Michał Styczyński, Rzecznik Dyscyplinarny Koła Sandacz

9. Pan Łukasz Plewiński, Dyrektor Generalny HML sp.z o.o. w Nowej Soli

10. Pan Sławomir Nowacki, Przewodniczący Rady Młodzieży Okręg PZW Sieradz. Źródło UMiG Warta.




















 

 

 

1 komentarz:

  1. Brawo !!! Więcej takich spotkań nad wodą. Organizacja PIKNIKU wspaniała. Gratulacje dla Zarządu Koła PZW w Warcie. Tak trzymać.

    OdpowiedzUsuń