piątek, 31 października 2025

Genialny "Wieczór Grozy" w sieradzkim Teatrze Miejskim

W piątkowy wieczór (31 października) w Sieradzkim Centrum Kultury na jednej scenie zgromadzili się lokalni artyści by zaprezentować w swojej aranżacji halloweenowy "Wieczór Grozy". Wejście na show było darmowe a sam występ oglądała blisko setka widzów. O poczęstunek na ten wieczoru zadbał Przemysław Hechłacz z sieradzkiej "Spiżarni".

Przedstawienie rozpoczęło się o godzinie godzinie 19.30, przed zgromadzoną publicznością wystąpiło 30 lokalnych artystów w programie pt. „Strasznie dobry koncert”, który był okraszony muzyką rockową w trochę mrocznej aranżacji. Należy wspomnieć że był to koncert na który wejściówki nie były potrzebne. Tego wieczoru zaprezentowali się: Agnieszka Pawlak, Kamil Kałuża, Marcel Stasiak a także Magdalena Kozica, Oliwia Markowicz i Bartosz Włochacz z zespołu Żeromiaki, Grupa estradowa SCK, oraz Młodzi adepci sztuki aktorskiej SCK. 

Wszyscy oni byli ucharakteryzowani na wiedźmy, diabły czy zombie a o tę charakteryzację zadbały: Paulina Zawieja i Joanna Sujecka-Hechłacz. Scenariusz i reżyseria "Strasznie dobrego koncertu" przypadły dwójce uwielbianym w Sieradzu osobowościom: Agnieszce Pawlak i Marcelowi Stasiakowi. 

Występ bardzo spodobał się zebranej publiczności. Odczucia zgromadzonych i oglądających "Wieczór Grozy" w Teatrze Miejskim w Sieradzu były tylko pozytywne, razem z aktorami wyśmienicie się bawili tańcząc i śpiewając z nimi prezentowane utwory. Oczywiście był także na koniec bis, a po nim nasi artyści robili siebie wspólne zdjęcia z rodzinami i przyjaciółmi.

Przez cały czas trwania imprezy było czynne stoisko z kawą, herbatą, matchą  i ciasteczkami zorganizowane przez Przemysława Hechłacza z sieradzkiej "Spiżarni", poczęstunek ten był także za darmo.

Po koncercie o godzinie 21.00 odbyła się projekcja kultowego horroru w reżyserii George’a A. Romero pt. „Noc żywych trupów” do którego muzykę na żywo zagrał zespół The Washing Machine.

Dla tych co nie byli na wydarzeniu przygotowaliśmy obszerną fotorelację.










































































































































































































11 komentarzy:

  1. Zabawa na całego, no i świetnie

    OdpowiedzUsuń
  2. Zbyszek dzięki że byłeś, na ciebie zawsze można liczyć !

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna relacja, dobrze wykorzystana przestrzeń w nowej części SCK, oby więcej takich wydarzeń :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Genialiozaaaaa !!!!

    OdpowiedzUsuń
  5. bardzo fajne przedstawienie, nie rozumiem dlaczego innych przedstawicieli mediów nie było ?

    OdpowiedzUsuń
  6. super występ, super fotorelacja :)

    OdpowiedzUsuń
  7. To był naprawdę zabawny wieczór

    OdpowiedzUsuń
  8. Kiedyś byly dziady ,które opisał Agam Mickiewicz w cz 2 , teraz jest Halloween. Może wróćmy do słowiańskiej nazwy?

    OdpowiedzUsuń
  9. Sieradztomy brawo, jako jedyni byliście na miejscu. Wydarzenie promowane przez Urząd Miasta, wspierające lokalnych artystów, tych najmłodszych i starszych, powinni być również inni przedstawiciele mediów z Sieradza. Szkoda, że nie wspierają wszystkich lokalnych inicjatyw, tylko wybrańców.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bo innym za przyjście na takie wydarzenie trzeba zapłacić inaczej maja to w czterech literach. Widać urzędy im mało jeszcze płacą aby same z siebie przyszły na takie wydarzenie po godzinie 15

      Usuń
    2. Bo innym za przyjście na takie wydarzenie trzeba zapłacić inaczej maja to w czterech literach. Widać urzędy im mało jeszcze płacą aby same z siebie przyszły na takie wydarzenie po godzinie 15

      Usuń