poniedziałek, 13 marca 2017

I Ty możesz zadecydować komu pomóc !!!W dniach od 08 marca do 04 kwietnia 2017 r klienci sklepów Tesco mogą wziąć udział w głosowaniu na projekty w ramach programu „Decydujesz pomagamy”.
Jak to zrobić? Aby oddać swój głos na projekt, należy pójść na zakupy do sklepu Tesco i otrzymany przy kasie żeton wrzucić do urny z nazwą projektu.
 W sieradzkim sklepie głosy można oddać na trzy fundacje i stowarzyszenia z Sieradza.
 Wolontariusze Fundacji „Dr Clown” w sobotę przekonywali, że warto zagłosować właśnie na ich projekt. „Uśmiechnięta kraina”.
Opis projektu: „Uśmiechnięta kraina” to kolejne działanie, do którego wolontariusze Fundacji „Dr Clown” w Sieradzu zapraszają mieszkańców tego miasta.
 Celem realizowanych działań jest wsparcie dzieci w ciężkich chwilach, zmotywowanie do działania i pokazanie im, że warto podjąć wyzwanie.
 Cel ten chcemy osiągnąć poprzez zorganizowanie warsztatów dla dzieci. Chcemy zintegrować też mieszkańców miasta podczas wspólnego pikniku, na którym zorganizujemy szereg aktywności, opowiemy także o działaniach fundacji.
 W ramach głosowania wolontariusze zaprosili dzieci do wspólnej zabawy. Podczas zakupów dzieci z pewnością nie nudziły się z wolontariuszami fundacji.
 Wszyscy w sklepie poszukiwali uśmiechniętych żetonów. Każdy, kto znalazł 5 takich żetonów, otrzymywał drobną niespodziankę od wolontariuszy Fundacji „Dr Clown”. To była świetna zabawa – przekonywali rodzice, pytając, kiedy będziemy mogli powtórzyć takie działanie. Spokojnie, to nie ostatnia inicjatywa w sklepie Tesco – uspokaja pełnomocnik.
 Zachęcamy jeszcze raz do oddawania głosów na nasz projekt. Co to za projekt można przeczytać przed wrzuceniem żetonu do urny.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz