środa, 8 marca 2017

Topolowa to też Sieradz !!!


Mieszkańcy ulicy Topolowej od wielu lat apelują do władz miasta o remont tej ulicy, po opadach deszczu niemożliwe jest dotarcie do własnych posesji.

Błoto, dziury i fatalny stan ulicy to wszystko, co mają mieszkańcy wiosną, jesienią czy po opadach deszczu na ulicy Topolowej.
 Jak powiedział nam wiceprezydent Sieradza Rafał Matysiak „tak jak ulica Topolowa wygląda większość nieutwardzonych dróg w Sieradzu dzisiaj, ze względu na zmarzniętą ziemie, woda nie miała gdzie wsiąkać a mamy opady deszczu…… będziemy działać w tym zakresie, aby wyrównać tę drogę, czekamy na odpowiednie warunki klimatyczne. Już na terenie Zapusty działa firma, która wygrała przetarg na naprawę takich dróg i do końca maja ma być wykonany projekt przebudowy tej ulicy a wszystkie prace muszą zakończyć się do końca roku”.
 Naszemu Czytelnikowi dziękujemy za informacje i nadesłany materiał fotograficzny. Oczywiście oczekujemy na kolejne tematy, które Was bulwersują i nie pozwalają spokojnie przejść obojętnie o przesyłanie takich tematów na nasz adres [email protected]
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz