czwartek, 20 kwietnia 2017

Dzień otwarty w szkole muzycznejW bieżącym roku szkolnym Dni Otwarte w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Sieradzu przewidziano na 25 (wtorek) i 26 (środa) maja.


W tych dniach o godzinach 10:00, 10:45 i 11:30 odbędą się krótkie koncerty adresowane przede wszystkim do grup przedszkolnych i dzieci z młodszych klas szkół podstawowych. 
Zaprezentowane zostaną wszystkie instrumenty, na których prowadzona jest nauka w naszej szkole. Zostaną również przedstawione wymagania, jakim sprostać musi kandydat do szkoły muzycznej. 
Oprócz tego przez cały dzień będzie można przyjść i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące specyfiki kształcenia w szkole muzycznej. Będzie można również spotkać się z nauczycielami, obserwować prowadzone zajęcia oraz pobrać wniosek o przyjęcie kandydata. 
Każdego dnia w godzinach od 8:00 do 19:00 wszelkich informacji chętnie udzielą panie sekretarki pod numerem telefonu 43-8271797. Regulamin rekrutacji kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu oraz wniosek o przyjęcie kandydata znajdują się również na stronie internetowej szkoły   
Źródło: PSM I Stopnia
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz