piątek, 14 kwietnia 2017

Pracownik sieradzkiego WORD-u jedzie autem pod prąd !!! FILM


Jedna z osób kadry kierowniczej sieradzkiego WORD-u na ulicy Jagiellońskiej jeździ pod prąd i nie przestrzega znaków „zakaz wjazdu”, o całej sytuacji poinformował nas jeden z kierowców.


Do naszej redakcji zadzwonił mieszkaniec Sieradza z informacją, iż po ulicy Jagiellońskiej, pod prąd jeździ jedna z osób kierowniczych sieradzkiego WORD-u

Pan Andrzej nagrał również, jak kierowca łamie przepisy ruchu drogowego, nie tylko jeżdżąc pod prąd, ale i nie stosując się do znaku „zakaz wjazdu”. 

Nasz Czytelnik zastanawia się, czy osoba, która zajmuje kierownicze stanowisko w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, nie zna przepisów ruchu drogowego, czy najnormalniej je lekceważy narażająca innych kierowców na niebezpieczeństwo. 

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Henryka Walutę dyrektora sieradzkiego WORD-U, pracownik ten nie był w godzinach pracy i nie poruszał się samochodem służbowym, więc sprawy nie będę komentował

Jak powiedział nam Pan Andrzej, takie zachowanie tego kierowcy to standard, że jeździ pod prąd i nie stosuje się do znaków drogowych na tej ulicy. 


Co sądzicie o takim zachowaniu tego kierowcy?, czekamy na wasze komentarze.


6 komentarzy:

 1. No to Wiesiu zabłysnął :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to na krótko przed emeryturką. :D

   Usuń
 2. A ludzi egzaminują

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pysk z roboty powinien wylecieć

  OdpowiedzUsuń
 4. Były poseł, może nadal uważa, że ma immunitet.

  OdpowiedzUsuń
 5. A to nie czasem pan G., nauczyciel z Zamkowej?

  OdpowiedzUsuń