piątek, 5 maja 2017

Książka „Łączy nas miłość do książek" z nagrodą „Złoty Ekslibris”


Wydana w zeszłym roku z okazji 70 rocznicy powstania Powiatowej Biblioteki Publicznej w Sieradzu książka otrzymała nagrodę „Łączy nas miłość do książek”


Nagroda Złoty Ekslibris przyznawana jest w czterech kategoriach, jednią z nich jest kategoria najlepsze wydawnictwo o ziemi łódzkiej i właśnie w tej kategorii książka „Łączy nas miłość do książek”, otrzymała nagrodę. 
Dla wszystkich sympatyków biblioteki przede wszystkim dla autorów i dla wszystkich sprawców powstania tego dzieła otóż nasza książka przygotowana z okazji jubileuszu 70-lecia biblioteki w ubiegłym roku otrzymała w tym roku nagrodę Złotego Ekslibrisu. Nagroda Złotego Ekslibrisu ustanowiona została przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Marszała Józefa Piłsudskiego w Łodzi i przyznawana jest w czterech kategoriach, najlepsza książka o Łodzi, najlepsza księża o ziemi Łódzkiej, najlepsze wydawnictwo albumowe o Łodzi i najlepsze wydawnictwo o ziemi Łódzkiej powiedziała nam Hanna Krawczyk dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Sieradzu. 
Oczywiście nagrodzona książkę można przeczytać w PBP w Sieradzu.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz