niedziela, 4 czerwca 2017

Festiwal Mleka i Miodu-Burzenin 2017


W sobotę 3 czerwca w Strumianach w gminie Burzenin odbył się już po raz kolejny Festiwal miodu i mleka, impreza przyciągnęła prawdziwe tłumy mieszkańców z całego regionu.
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji od przelotu balonem na uwięzi, pysznych dań przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich po konkurs dojenia krowy. 
Przez cały czas trwania imprezy na scenie występowali artyści. Przybyli mogli wysłuchać koncertów między innymi Long&junior, Klaudii Pawlak, zespołu DIADEM, zespołu Akcent i Zenka Martyniuka, jako ostatni na scenie wystąpił JORRGUS
Na zakończenie imprezy odbyła się zabawa taneczna z zespołem TECHNIX. Wśród gości festiwalu był miedzy innymi Mirosław Antoni Owczarek, Przewodniczący Rady Miasta Sieradz.


4 komentarze:

 1. WOW - dni Sieradza zdechły

  OdpowiedzUsuń
 2. mieszkaniec Sieradza4 czerwca 2017 12:55

  Widać gdzie imprezy ma pan Przewodniczący Owczarek, olał Jarmark Urszuliński i pojechał lansować się w Burzeninie, WSTYD Panie Owczarek

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłam widziałam ludzi ogrom wójt stara się promować region i za to mu chwała

  OdpowiedzUsuń
 4. Chwała za co za wydawanie pieniędzy na rozrywkę a nie na konkretne rzeczy :)
  Proszę zrobić sobie wycieczkę po naszej wspaniale wypromowanej gminie drogi gminne w opłakanym stanie jak za czasów średniowiecza , a jeszcze oszczędności robi się na młodym uczacym pokoleniu w szkołach brak wszystkiego. Brak porządnego oświetlenia chodników .W sąsiednich gminach imprezy są skromne ale za to drogi i bezpieczeństwo mieszkańców są najważniejsze :)

  OdpowiedzUsuń