wtorek, 18 lipca 2017

Łańcuch światła w Sieradzu


Mieszkańcy Sieradz również przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Łańcuch światła”, akcja dotyczy protestu związanego ze zmianami, jakie obecnie wprowadzają posłowie PiS.


Kilkanaście osób przyszło we wtorek 18 lipca o godzinie 21 pod sieradzki Sąd Okręgowy, aby przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji dotyczącej protestu związanego zmian, jakie obecnie wprowadza PiS w sejmie a dotyczących wymiaru sprawiedliwości. Ważne jest, żeby ludzi przychodzili i wyrażali swój sprzeciw wobec ustaw, które są procedowane w tej chwili w sejmie, wobec ustaw które leżą obecnie na biurku u prezydenta, ale przede wszystkim sposobu, w jaki sposób są one procedowane, powiedziała nam jedna z uczestniczką sieradzkiego protestu adwokat Karolina Kuszlewicz, kliknij, aby posłuchać MP3
Mieszkańcy, którzy przyszli pod sieradzki Sąd Okręgowy zapali lampki i znicze.  
3 komentarze:

  1. Jak na 43-tyś Sieradz to naprawdę tłumy przyszły buhaha

    OdpowiedzUsuń
  2. siła ludzi aż strach się bać

    OdpowiedzUsuń
  3. Oj no prosze jak to Sad w Sieradzu swietnie dziala no trzeba protestowac a do pracy nie trzeba bylo isc na drugi dzien? Nie no po co 500 plus dali wiek emerytalny obnizyli na kuroniowce sie prosza , moze bys poszedł czlowieku do pracy ale co tam zle rzady mamy CZY TU CZLOWIEKU ROZUMIESZ O CO SPOR CZY IDZIESZ BO CI SIE NUDZI?

    OdpowiedzUsuń