poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Serwis Komputerowy

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez komputerów i udogodnień z nimi związanych. Nie tylko służą one do rozrywki ale przede wszystkim do pracy. Niestety komputery jak każda elektronika z biegiem lat starzeją się, psują się. Czasami im w tym pomagamy poprzez nierozsądne używanie czy też „surfowanie w internecie”. Mogę zaoferować pomoc w:

- usuwanie usterek sprzętu komputerowego
- usuwanie złośliwego oprogramowania
- instalacja / naprawa systemu operacyjnego

Czasami naprawa trwa dosłownie chwilkę, niekiedy jednak dość długo co związane może być z instalowaniem dość dużych pakietów aktualizacji po tak zwanym „formacie”, ale tak naprawdę wszystko zależy od rodzaju usterki. Jeśli potrzebujesz pomocy dzwoń 577 836 412.

5 komentarzy:

 1. Mam laptopa Samsunga w serwisie na gwarancji był już 5 razy, za każdym razem jak wracał to samo po pewnym czasie włączał się pół godziny aż gwarancja minęła. Zadzwoniłam na 577836412 chłopak przyszedł w 30 minut zrobił mi komputer. Polecam bo warto.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super fachowiec , zna się na tym co robi. Wyczyścił mi laptopa ze śmieci. Komputer przyspieszył wszystko śmiga jakby nowe było :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Facet z kosmosu normalnie. Byłam z laptopem na gwarancji w sklepie 4 razy za każdym razem wracał z tym samy problemem; Komputer włączał się 30 minut a i tak nie można było nic na nim zrobić. Rozprawił się z usterką w ciągu godziny, zadzwonił do mnie i powiedział że sprzęt jest do odebrania i faktycznie śmiga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeglądarki mi wariowały otwierało się po 5 okienek na raz, antywirus nic nie widział a chłopak mi to naprawił i już jest wszystko dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie włączał mi się komputer, w sklepie zaproponowali mi wymianę zasilacza. Chłopak zrobił mi komputer bez wymiany zasilacza - widocznie można było się pochylić nad problemem.

  OdpowiedzUsuń