wtorek, 5 września 2017

Policja w biurze poselsko-senatorskim PiS w Sieradzu


Jak udało nam się ustalić w poniedziałek 4 września w biurze poselsko-senatorskim w Sieradzu przy ulicy Kolegiackiej doszło do awantury, niestety musiała interweniować policja.Z informacji, jakie udało nam się ustalić, grupa członków PiS w poniedziałek próbowała opłacić składki członkowskie, niestety pracownicy biura nie chcieli ich od nich przyjąć, doszło do sprzeczki i awantury. 

Niestety musiała interweniować policja. Fakt interwencji potwierdził nam rzecznik sieradzkiej policji aspirant sztabowy Paweł Chojnowski. 
Jak powiedział w rozmowie telefonicznej pracownik biura poselsko-senatorskiego w Sieradzu, faktycznie doszło do awantury w siedzibie biura, a sprawa dotyczyła spraw wewnętrznych partii. 
W rozmowie z pasłem Markiem Matuszewskim usłyszeliśmy w biurze doszło do niepotrzebnych emocji i drobnych nieporozumień, sprawa zostanie sprawdzona i wyjaśniona, jest to wewnętrzna sprawa w strukturze powiatowej sieradzkiego PiS.
Poseł Matuszewski nic więcej w sprawie nie chciał mówić. Kliknij aby posłuchać MP3


5 komentarzy:

 1. No to nieźle się chlają, sami pod sobą dołki kopią. W kosmos wszystkich tych z PiS-u

  OdpowiedzUsuń
 2. no jak Policje się wzywa bo ktoś chce wpłacić składki a ktoś nie chce przyjąc i to w jakiejś Partii politycznej to zyjemy w coraz bardziej nienormalnym kraju

  OdpowiedzUsuń
 3. 500+ to za malo.powinni wiecej dawac plebstwu

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo zacytowali was na WP.pl

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.