niedziela, 3 września 2017

Strzelanie Królewskie Sieradzkiego Bractwa Kurkowego


W niedzielę 3 września na strzelnicy w Pyszkowie odbyło się jedno z najważniejszych strzelań bractw kurkowych, czyli Strzelanie Królewskie.



To nie jedyne strzelanie, jakie odbyło się w niedziele na strzelnicy w Pyszkowie, jak na każdym strzelaniu swoje tarcze ufundowały firmy i osoby prywatne, jedną z tarczy była tarcza naszej redakcji. 
Oczywiście organizatorzy przygotowali również strzelanie o Puchar VIP, to dla gości którzy przybyli na imprezę do Pyszkowa. 
W strzelaniu o tytuł Króla Sieradzkiego Bractwa Kurkowego udział mogli brać tylko bracia kurkowi należący do Sieradzkiego Bractwa Kurkowego. 
W tym roku tytuł Króla Kurkowego Sieradzkiego Bractwa Kurkowego zdobył brat Tadeusz Godziński. 
W strzelaniu do tarczy Redakcji Sieradz To My, najlepszy był Zbigniew Krasiński, drugie miejsce zdobył Dariusz Lewandowski, trzecie zdobyła Monika Kępa. 
Najlepszą w strzelaniu do tarczy zeszłorocznego króla kurkowego okazała się Katarzyna Gajewska, do tarczy Farynarza, Konrada Jakubowskiego, również najlepszą była Katarzyna Gajewska, do tarczy PPH Morfish Romana Ciołka najlepszy był Zbigniew Krasiński. 
Na zakończenie strzelania delegacja Sieradzkiego Bractwa Kurkowego złożyła kwiaty pod pomnikiem pamięci powstańców poległych w walkach z zaborcą Rosyjskim 12 lutego 1863 roku.  

































































































































3 komentarze:

  1. Panie Piotrze gratuluję 1 miejsca i już się boję. Pozdro Kondziu tobie już gradki składałem, mega foty chłopaki.

    OdpowiedzUsuń