piątek, 27 października 2017

Demolował sklep chemiczny


W piątek 27 października około godziny 14 sieradzka straż miejska odebrała zgłoszenie od ekspedientki jednego ze sklepów przy ulicy Polnej o dziwnie zachowującym się mężczyźnie w sklepie.W pewnym momencie młody mężczyzna zaczął demolować wyposażenie sklepu, przybyli na miejsce strażnicy obezwładnili agresywnego mężczyznę, który był pod wpływem alkoholu lub dopalaczy. 
Na miejsce został wezwany również patrol policji, który przejął obezwładnionego agresora który został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. 
Jak powiedział nam oficer dyżurny sieradzkiej policji mężczyzna, został zatrzymany do wytrzeźwienia. Gdy będzie można przesłuchać mężczyznę, policjanci będą ustalać, dlaczego niszczył wyposażenie sklepu.15 komentarzy:

 1. Polna dzielnica spokojna ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. czyżby susza zapanowała na tej dzielnicy i wpadł po wodę brzozową ? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skandal... Bezwzględnie takich zamykać...

  OdpowiedzUsuń
 4. Straz miejska stala przy sklepie szarpiac sie z mezczyzna, dopiero jak przyjechala policja to wyladowal na ziemi i zalozyli mu kajdanki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tylko wtajemniczeni wiedzą dlaczego tak było Zapewniam Cię Anonimowy, że gdyby nie .......... to zaraz po przyjeździe SM typ leżał by na glebie z kajdankami na łapkach

   Usuń
 5. Tam musi chyba dojść do prawdziwej tragedii by ktoś w końcu coś zrobił z tą hołotą tam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To na prawdę nie jest śmieszne , kiedy menelstwo rządzi. I nie ma na to mocnych bo władza kocha "wykluczonych" - i ONI wiedzą ,że są pupilkami władzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Porządek zrobić z pewną " melina" w której to menelstwo kupuje denaturat i wóde nawet tak pijane że na czworakach wchodzi....

   Usuń
  2. Pewnie chciał właścicielkę sklepu ukraść, bo taka "śliczna".

   Usuń
 7. takich pajacow powinni twarze publikować moze wtedy by się ogarneli.....

  OdpowiedzUsuń
 8. Każdy taki mądry nic nie widział A pisze ludzie którzy byli w pobliżu powinni zareagować i pomóc A nie stać i się patrzeć bojcie się i tyle A policja powinna wezwać techniką żeby porobić zdjęcia A nie pojechali sobie i nic więcej porażka jak i policja tak i obywatele

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobre, po co technik skoro sprawca zostal ujety na goracym uczynku. Pojechali sobie bo gosc byl zatrzymany, moze lepiej jak by go zostawili i polozyli pod sklepem ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy nasze służby STRAŻY MIEJSKIEJ I POLICJI zaczną trochę więcej interesować się ulicą Polną. Tam nie ma tygodnia aby coś się nie działo.

  OdpowiedzUsuń
 11. Przez tyle lat Policja nie umiała zrobić porządku i już nie zrobi ale utrzymywać będą. Tak właśnie się interesują ulicą Polną i okolicami!

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.