wtorek, 14 listopada 2017

Mistrzowie z Sieradza
Troje uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sieradzu w dniu 11 listopada wzięło udział w ogólnopolskim konkursie instrumentalnym w warszawie.


Dnia 11 listopada 2017 r w Warszawie odbył się III Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „ I Pierwszak Może Być  Mistrzem”. 
Konkurs dedykowany jest dla uczniów klas drugich szkół muzycznych. Odbywa się w jednej z Warszawskich szkół i jest bardzo przyjazny dla dzieci . 
Wszyscy wykonawcy są uhonorowani pięknymi pamiątkami i otrzymują tytuły Arcymistrza, Supermistrza i Mistrza. Oczekiwanie na werdykt Jury wzbudza wśród wykonawców najwięcej emocji. 
Jurorami tego konkursu są znani profesorowie Akademii Muzycznych i Szkół Muzycznych w Polsce.  Państwową Szkołę Muzyczną I st. w Sieradzu reprezentowało troje uczniów uzyskując następujące tytuły: Supermistrz- Adrian Miłosz z klasy perkusji p. Pawła Krasińskiego, Mistrz – Kinga Marciniak z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Twardowskiej – Fronczak oraz Magdalena Szustak z klasy fortepianu p. Katarzyny Antoniak. 
Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów muzycznych. Źródło PSM I stopnia w Sieradzu


  
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.