czwartek, 28 grudnia 2017

Pod wpływam alkoholu bez uprawnień


Błyskawiczna reakcja sieradzkiej policji pozwoliła na kolejne wyeliminowanie kierowy który poruszał się samochodem ulicą POW, mając blisko dwa promile alkoholu w organizmie.Niestety apele policji nie skutkują do kierowców, którzy po alkoholu wsiadają za kierownicę swojego samochodu. 
Po tym, jak oficer dyżurny sieradzkiej policji odebrał zgłoszenie o pijanym kierowcy na ulicy POW, niezwłocznie w miejsce zgłoszenia udał się patrol policji. 
Badanie alkomatem wykazało u kierowcy blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Tu można powiedzieć iż kierowca miał podwójnego pecha, policjanci zatrzymali go tuż przed miejscem zamieszkania. 
Niestety statystyki są zatrważające, w tym roku w okresie świat Bożego Narodzenia policjanci z Województwa Łódzkiego wyeliminowali 80 pijanych kierowców, niestety statystyki pokazują, iż liczba pianych kierowców zatrzymanych przez policje na terenie województwa jest większa niż w roku ubiegłym. 
Kierowca za to, że prowadził pojazd pod wpływem alkoholu, może trafić do więzienia nawet na 2 lata, dodatkowo zapłaci dość dużą grzywnę, która minimalnie wynosi 5 tys. zł. Za to że prowadził pojazd bez uprawnień został ukarany przez policjantów mandatem karnym w kwocie 500 zł. 

5 komentarzy:

 1. Krzesło elektryczne dla takiego BYDLAKA

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba dla Ciebie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Z kryminału nie powinien wyjść BANDYTA jeden, jakim DEBILEM trzeba być aby tak pijanym wsiadać za kierownicę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ok rozumiem pijany
  Ale zasługi przypisywane policji
  Dobrze że życzliwi są a to już plaga

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielkie mi rzeczy ja prawie codziennie jeżdżę pod wpływem i wielkie hallo robicie....

  OdpowiedzUsuń