poniedziałek, 12 marca 2018

Kolejny pościg ulicami Sieradza (FILM)


W poniedziałek 12 marca po południu dyżurny sieradzkiej policji odebrał zgłoszenie, o kolizji na ulicy Piłsudskiego gdzie sprawca zaczął uciekać z miejsca zdarzenia.Kilka minut później oficer dyżurny policji odebrał kolejne zgłoszenia, o kolizjach gdzie sprawcą był ten sam kierowca. 
Chwile później policjanci zauważyli opisywany samochód, mundurowi próbowali zatrzymać kierowcę, lecz ten lekceważył wezwania do zatrzymania, rozpoczął się pościg, w którym brały udział radiowozy oznakowanie i cywilne. W trakcie ucieczki kierowca uszkodził kolejne pojazdy. 
Na ulicy Krakowskie Przedmieście kierowca wjechał na prywatną posesję i tam został zatrzymany przez mundurowych. 
Jak powiedział nam oficer prasowy sieradzkiej policji starszy aspirant Paweł Chojnowski, 49-letni kierowca był trzeźwy, lecz nie miał prawa jazdy, gdyż zostało mu cofnięte przez starostę. 
49-letni Zbigniew E. został przewieziony, do sieradzkiej komendy policji gdzie będą z nim wykonywane czynności, aby ustalić, co go skłoniło do takiego zachowania. Za przesłanie filmu dziękujemy Panu Oskarowi

4 komentarze:

 1. Policjanci nie są w pełnym umundurowaniu oprócz kobiety z ruchu drogowego KPP Sieradz. Nie są
  w pełnym umundurowaniu gdyż nie mają założonych czapek, które powinni mieć na głowie gdy wysiadają z pojazdu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niesamowite...., ganiają gościa po całym mieście, używają siły aby go obezwładnić a ty się przypier...., że czapki nie założyli. Mało istotne, że zatrzymali kierowcę, który spowodował 7 kolizji, najgorsze w tej sytuacji jest to, że nie mają czapek na głowach, ręce opadają

   Usuń
 2. jakim prawem mozna wstawiac zdjencjia i podawac adres gdzie sie mieszka

  OdpowiedzUsuń
 3. A gdzie jest podany adres, zdjęcia były robione z chodnika ogólnie dostępnego, wiec wszystko jest OK

  OdpowiedzUsuń