czwartek, 29 marca 2018

Podpalacz w rękach policji !!!


Sieradzka policja zatrzymała 30-letniego mężczyznę, który może mieć związek z ostatnimi podpaleniami na terenie wsi Potok i Nowa Wieś w gminie Złoczew.27 marca 2018r. w godzinach popołudniowych sieradzcy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Złoczew, który może mieć związek z ostatnimi podpaleniami, głównie baletów ze słomą oraz stodoły. Do zdarzeń doszło w okolicach wsi Potok i Nowa Wieś gminie Złoczew. 
Do zatrzymania doszło dzięki działaniom sieradzkich kryminalnych i policjantów ze Złoczewa, a także dzięki pomocy lokalnej społeczności. 
Od początku policja postawiła na ścisłą współpracę z mieszkańcami. Zorganizowano między innymi debatę społeczną z mieszkańcami i lokalnymi władzami. 
Dzięki żmudnemu łączeniu poszczególnych wątków i informacji, kryminalni wytypowali mężczyznę, który może mieć związek z podpaleniami. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie, a następnego dnia uczestniczył w czynnościach procesowych. 29 marca 2018r. zostanie on przewieziony do sieradzkiej prokuratury na dalsze czynności procesowe. 
Po ich wykonaniu prokurator zadecyduje o jego dalszym losie. Wstępnie zatrzymanemu za zniszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Źródło KPP Sieradz8 komentarzy:

 1. za parobka go oddać tym gospodarzom do roboty

  OdpowiedzUsuń
 2. Też go spalić

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakim trzeba być DEBILEM, aby robić coś takiego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Włożyć go w ten stog i podpalic,jeszcze teraz pojdzie siedziec i będziemy robic na niego!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kojarzycie gościa tzn Imię i nazwisko i czy wiecie skąd on jest?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciężka praca dla takiego ( wiadro wody z jeziorka i siano niech wpierdala jak dla konia aby czasem sił nie brakło bydlakowi i do roboty po 16 godzin zapierdala dla tych wszystkich ludzi poszkodowanych którym narobił tyle szkód )ani sekundy odpoczynku !!! Kara śmierci to załamało
  Dożywotni zapierdol dla gnoja !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciężka praca dla takiego bydlaka !! O wiadrze wody i garstce słomy na dzień aby sił nie brakło na odrobienie dla tych poszkodowanych ludzi którym przysporzył tyle strat !! Kara śmierci to za łagodny wyrok
  Sprawiedliwie będzie dożywotnie zapierdalanie dla takiego pojeba !!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wypuścili gnoja to skandal powinien sie stąd wyprowadzić

  OdpowiedzUsuń