czwartek, 24 maja 2018

Mieszkańcy Gaggenau odwiedzili Sieradz

37 mieszkańców Gagenau w Niemczech odwiedziło Sieradz, to już kolejna wizyta przedstawicieli miasta partnerskiego w Niemczech, która odwiedza nasze miasto, wcześniej były to wizyty młodzieży.Sieradz i Gaggenau są miastami partnerskim już dwadzieścia lat, od wielu lat odbywają się wizyty partnerskie i tak przedświecie Sieradza odwiedzają Gaggenau a mieszkańcy Gaggenau odwiedzą Sieradz. 
Dziś goście z Niemiec z przewodnikiem zwiedzali Sieradz, zwiedzili między innymi Klasztor Sióstr Urszulanek, Wzgórze Zamkowe. 
Przed obiadem niemieccy goście odwiedzali Urząd Miasta, gdzie spotkali się z prezydentem Sieradza. Po raz pierwszy mieszkańcy Gaggenaun tak dużą grupą zawitali do Sieradza, Sieradz jest gościny dla rozwoju, gościny dla tych, którzy chcą nas odwiedzać, dla tego z otwartym sercem i gorącym sercem witamy was serdecznie w Sieradzu powiedział podczas przywitania gości z Niemiec prezydent Paweł Osiewała, kliknij, aby posłuchać MP3. 
Chciałbym panu pogratulować, że w tak luźnej formie wystąpił, ponieważ ja zdążyłem założyć mój krawat, a moja marynarka został niestety w autobusie, tak żartobliwie rozpoczął swoje powiadanie gość z Gaggenau, kliknij, aby posłuchać MP3.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz