poniedziałek, 18 czerwca 2018

Czołówka na Próbie

W poniedziałek 18 czerwca około godziny 21:30 sieradzkie służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o groźnym wypadku drogowym we wsi Próba gm. Brzeźnio.Policjanci z sieradzkiej drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło we wsi Próba gm. Brzeźnio w ciągu Drogi Wojewódzkiej nr 482. 
Z nieustalonych jeszcze przyczyn na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. 
Ratownicy medyczni do sieradzkiego szpitala przewieźli jedną osobę. Jak powiedział nam oficer dyżurny sieradzkiej policji, Droga Wojewódzka 482 z Sieradza w kierunku Złoczewa będzie zablokowana do około godziny 24, ruch odbywa się wyznaczonymi objazdami.2 komentarze:

  1. Więc takie małe info podam. Sprawcą wypadku jest starszy Pan (dziadek) ze srebrnego auta. Wracał z z jakiejś wycieczki zagranicznej i zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwny pas ruchu. W czarnym aucie jechała młoda dziewczyna która po badaniach została na obserwacji (badania nic nie wykazały poważnego ) najśmieszniejsze jest to że na miejscu zdarzenia interweniowała policja sieradzka a do szpitala już przyjechała policja złoczewska, która nie była nawet na miejscu zdarzenia.....

    OdpowiedzUsuń
  2. policja moze byc obojętnie jaka oni tylko ustalają obrażenia

    OdpowiedzUsuń