wtorek, 5 czerwca 2018

Nowy blok operacyjny w sieradzkim szpitalu


Wiadomo, jak będzie wyglądał nowy blok operacyjny i gdzie będzie zlokalizowany w Szpitalu Wojewódzkim Sieradzu, dodatkowo powstanie nowy oddział intensywnej terapii i centralna stylizacja.Sieradzki szpital wojewódzki już niebawem wzbogaci się o nowy blok operacyjny z 7 salami operacyjnymi, w nowym budynku dodatkowo powstanie oddział intensywnej terami medycznej, z 17 łózkami. Dodatkowo szpital wzbogaci się w nową centralną stylizacją, jak i również pomieszczeniem do mycia łózek szpitalnych. 
Nowy budynek będzie budowy w systemie modułowym, co pozwali wybudować go w okresie około 9 miesięcy, ta technologia w znaczny sposób obniża również koszty całej inwestycji, ta technologia nie będzie również w żaden sposób przeszkadzać w funkcjonowaniu szpitala. 
Jeśli chodzi o zdrowie jak najpilniej, mamy wskaźniki i zapadalności i śmiertelności najgorsze w kraju ta interwencja jest potrzebna, sprawnie działająca służba zdrowia to może nie najważniejszy czynnik tego zdrowia, ale niezbędny, powiedział na konferencji Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego, kliknij, aby posłuchać MP3


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.