czwartek, 26 lipca 2018

Święto policji w Sieradzu

W czwartek 26 lipca sieradzcy policjanci obchodzili swoje święto, były awanse na wyższe stopnie służbowe, listy gratulacyjne i życzenia dla stróżów prawa z Sieradza.
                               
Ponad 70 policjantów z Komendy Powiatowej Policji W Sieradzu odebrało awanse na wyższe stopnie służbowe, nominacje policjanci odebrali z rąk . insp. Tomasza Olczyka, I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi i Komendanta KPP Sieradz podinspektora Wojciecha Kuśmierka. 
Na samym początku chciałbym wam serdecznie podziękować za waszą rzetelna i trudną służbę, za tą służbę, która pozwala lokalnej społeczności czuć się bezpiecznie. Szanowni państwo bezpieczeństwo jest podstawowym elementem życia każdego człowieka, co się dzieje, kiedy jest ono zagrożone, co się dzieje, kiedy każdy z nas nie może czuć się bezpieczny, jeżeli odpowiecie sobie na to pytanie, zobaczycie jak trudna i ważna jest wasza służba, powiedział podczas uroczystości, I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi Tomasz Olczyk. Kliknij, aby posłuchać MP3.
Podziękowania za służbę i życzenia wszystkim policjantom złożyli między innymi Mariusz Bądzior, starosta sieradzki i Rafał Matysiak wiceprezydent Sieradza. 
O historii policji państwowej i kto ja zakładał powiedział Jarosław Olbrychowski, prezes stowarzyszenia rodzina policyjna 1939, kliknij, aby posłuchać MP3.
O tym, jaki był ostatni rok dla policjantów w województwie łódzkim, rozmawiałem z Tomaszem Olczykiem I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, kliknij, aby posłuchać MP3.
Tradycyjnie po uroczystości wszyscy zrobili sobie wspólna fotografie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz