wtorek, 28 sierpnia 2018

PSL zaprezentował kandydatów na burmistrzów i wójtów


W poniedziałek 27 sierpnia podczas konferencji prasowej PSL zaprezentował swoich kandydatów w tegorocznych wyborach samorządowych.


Wiele nazwisk już jest znane, gdyż o kolejna kadencje będą walczyć między innymi we Wróblewie Tomasz Wożniak, w Złoczewie Jadwiga Sobańska, w Klonowej Dariusz Perdek, o fotel burmistrza w Błaszkach będzie walczył Piotr Świderski, który przegrał w ostatnich wyborach z Karolem Rajewskim. 
Obecny Wicestarosta sieradzki Marek Kanicki będzie walczył o fotel wójta Brzeźnia. Kandydatów z list PSL zaprezentował starosta sieradzki Mariusz Bądzior, kliknij, aby posłuchać MP3
Jest to ogromne święto demokracji w Polskim Stronnictwie Ludowym, u nas jak idziemy do wyborów, a przypomnę, że do wyborów idziemy samodzielnie, jest zarejestrowany Komitet Wyborców Polskie Stronnictwo Ludowe……. PSL ma dobrych gospodarzy, sprawdzonych, ludzi, którzy służą społeczeństwu przez wiele lat, jak ja to mówię ludzi sprawdzonych w boju, powiedział na konferencji poseł Paweł Bejda, kliknij, aby posłuchać MP3.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz