piątek, 28 września 2018

Kolejny protest w obronie demokracji

W czwartek 27 września pod siedzibą sieradzkich sądów odbyła się kolejna już akcja w obronie demokracji w proteście udział wzięło około 20 osób.

Na początku protestu odtworzono preambułę do konstytucji, po tej części rozpoczęły się rozmowy o tym, co dzieje się obecnie w naszym kraju, przytoczono wyrok, jaki został wydany w stosunku do premiera Mateusza Morawieckiego za kłamstwo, jakie wygłosił podczas jednego ze spotkań wyborczych. 
Protestujący przytoczyli również sprawę ojca premiera Mateusza Morawieckiego, czyli Kornela Morawieckiego i jego ugrupowania z listami poparcia, na których podważono 198 podpisów poparcia na 200 zebranych. 
Jak zapowiedzieli organizatorzy czwartkowego protestu, będą się spotykać do 11 listopada. Kliknij, aby posłuchać MP3. 


4 komentarze:

 1. ha ha ha ha ha :D żenua :D ha ha ha ha ha

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha ha,jeśli nie obchodzi Cię w jakim państwie żyjesz to proszę Cię nie komentuj. Nie wszystkich musi obchodzić... , ale jeśli jesteś na tyle prosty i ograniczony, że cię to nie interesuje to nie obrażaj zaangażowania i zainteresowania innych ludzi, którzy działają na rzecz i dla dobra państwa. Może ich działania nie przyniosą zbyt wiele zmian, ale przynajmniej coś robią, a nie wypisują głupoty w internecie. Bo narzekać albo korzystać z tego co wywalczyli ludzie to chce każdy, ale robić nie ma komu.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. A przez jaka organizacje można przyłączyć się do protestu?
  Takie rzeczy powinny być nagłaśniane. Na pewno przyszło by więcej niż 20 osób.
  Proszę o odpowiedź i informowanie przez protestem a nie po.

  OdpowiedzUsuń