środa, 21 listopada 2018

Stracili dobytek całego życia, ruszyła akcja pomocy


Jak pisaliśmy na naszym portalu w dniu 2 listopada, wieczorem doszło do pożaru w bloku przy ulicy Piastowskiej, niestety mieszkająca tam rodzina emerytów straciła dobytek całego życia.


Toksyczny i trujący dym zniszczył wszystko, co było w mieszkaniu, lokal nie nadaje się do mieszkania, trzeba w nim przeprowadzić generalny remont mieszkania, aby mogli z powrotem zamieszkać w nic sieradzcy emeryci. 
Z pierwszą pomocą Pani Marii i Panu Andrzejowi ruszyli sąsiedzi i znajomi, lecz koszt doprowadzenia mieszkania do stanu, aby w nim można było zamieszkać, przekracza koszty rodziny i znajomych. 
Znajomi i bliscy państwa Brzostowskich zorganizowali zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl gdzie pod adresem https://zrzutka.pl/fyw7v5 można wesprzeć rodzinę Brzostowskich, przybliżony koszt remontu i zakupu nowego sprzętu, aby wyposażyć mieszkanie to około 40 000 zł, do dziś udało się zebrać blisko 10 000 zł. 
Każdy z nasz może wesprzeć mieszkańców Sieradza, aby ich życie wróciło do normalności, wystarczy dokonać wpłaty, liczy się każda złotówka. Po kliknięciu w link zostaniecie przekierowani na stronę, gdzie prowadzona jest zbiórka. 
Foto do materiału archiwum prywatne Państwa Brzostowskich. 
Osoby zainteresowane udzieleniem pomocy mogą także kontaktować się bezpośrednio z zainteresowanymi.
Telefonicznie do pani Marii - nr tel. 697 347 966
Meilowo pisząc pod adres [email protected]1 komentarz:

  1. Wspolczuje ale jednocześnie nie rozumiem, 150zl na ubezpieczenie szkoda było??

    OdpowiedzUsuń