wtorek, 18 grudnia 2018

Leroy Merlin w Sieradzu otwarte dla Klientów!


Już 19 grudnia 2018 roku w Sieradzu przy ulicy Henryka Sienkiewicza 1 zostanie otwarty 62. sklep sieci Leroy Merlin w Polsce. W ofercie sklepu klienci znajdą ponad 30 tysięcy produktów, a także będą mogli skorzystać z wielu dodatkowych usług takich jak projektowanie kuchni i łazienek czy poprawki krawieckie.


W ofercie sklepu klienci znajdą ponad 30 tys. produktów dostępnych od ręki rozmieszczonych w 13 działach handlowych: budowlanym, drzewnym, dekoracji i wykładzin, sanitarnym, elektrycznym, farb i lakierów, glazury i terakoty, hydraulicznym, metalowym, narzędzi, ogrodu, oświetlenia oraz kuchni. Powierzchnia handlowa sklepu wyniesie ponad 7 tys. mkw. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking z ok. 320 miejscami parkingowymi (w tym miejsca dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z małymi dziećmi).
- W Leroy Merlin w Sieradzu zatrudnienie znalazło 115 osób – zespół tworzą głównie mieszkańcy Sieradza i okolicznych miejscowości. Wszyscy otrzymują umowę o pracę, pakiet socjalny, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, a także bogaty zestaw szkoleń. Nasi pracownicy zapewnią klientom doskonałą obsługę, pomagając im w realizacji potrzeb domu i ogrodu – mówi Jerzy Gryzio, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin w Sieradzu.
Dodatkowo każdy pracownik sklepu jest wyposażony w smartfon z aplikacjami, które wspierają sprzedaż i przyśpieszają znacząco obsługę. Pracownicy mają możliwość korzystania ze smartfonów również w celach prywatnych, po godzinach pracy.
Dla klientów będzie dostępnych szereg usług dodatkowych, ułatwiających przeprowadzanie remontów – transport zakupów (także ten wielkogabarytowy) wraz z wnoszeniem, cięcie płyt, wycinanie otworów w zlewach czy testowanie narzędzi. Pracownicy Leroy Merlin będą wspierać klientów także w tworzeniu kosztorysów oraz projektów 3D kuchni i łazienek. Sklep udostępnia również usługę Click&Collect polegającą na wcześniejszej rezerwacji towaru za pośrednictwem strony internetowej www.leroymerlin.pl i odbiór zamówienia w sklepie. 
Klienci mogą sfinalizować całe zakupy online i skorzystać z usługi dowozu do domu. Sklep oferuje programy lojalnościowe DOM (dla klientów indywidualnych) oraz PRO (dla profesjonalistów). Dzięki nim klienci zbierając punkty za zakupy korzystają z rabatów i innych korzyści.
Na terenie sklepu wszyscy Klienci mogą skorzystać z bezpłatnej sieci WiFi.
Jeszcze przed otwarciem sklepu pracownicy Leroy Merlin w Sieradzu podczas Open Hair Festival zrealizowali warsztaty „Dzieciaki Sadzeniaki”, w ramach których najmłodsi mieli okazję w praktyce dowiedzieć się jak istotna jest rola roślin w ekosystemie i jak dbać o nie w odpowiedni sposób. Przesadzoną podczas akcji roślinkę dzieci zabrały ze sobą do domów. 
W najbliższym czasie pracownicy Leroy Merlin zorganizują w Sieradzu kolejne edycje akcji „Dzieciaki Sadzeniaki”. 
Źródło Leroy Merlin. Za zdjęcia z otwarcia z władzami miasta dziękujemy Firmie Leroy Merlin.
Sklep Leroy Merlin w Sieradzu zlokalizowany jest przy ulicy Henryka Sienkiewicza 1.
Godziny otwarcia:
od poniedziałku do soboty - 7:00-21.00
niedziele handlowe - 9:00-20:00
2 komentarze:

  1. Kler na otwarciu,a we farze na rekolekcjach nie ma kto spowiadać!!!!!Brawo księża!!!! Wszędzie tam gdzie pieniądze!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ludzie powinni się opamiętać -jest niedziela a oni zamiast szykować się do świąt to łażą i "robią "zakupy budowlane.

    OdpowiedzUsuń