sobota, 29 grudnia 2018

Potrącenia na Armii Krajowej


W sobotę 29 grudnia około godziny 16:20 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o potrąceniu osoby na przejściu dla pieszych na ulicy Armii Krajowej.Do potrącenia starszego mężczyzny doszło na oznakowym przejściu dla pieszych w okolicach bloku Armii Krajowej 1, kierujący VW jadąc od strony szpitala w kierunku kościoła, z nie ustalonych jeszcze przyczyn potrącił starszego mężczyznę na oznakowym przejściu dla pieszych. 
Rannego pieszego ratownicy medyczni przewieźli do pobliskiego szpitala. 
Dokładne przyczyny ustalają przybyli policjanci z sieradzkiej drogówki.
10 komentarzy:

 1. Kuje mnie w oczy "trwa ustalanie przyczyn"...Od dawna każdy wie co jest przyczyną...1 : nie widoczne przejście 2 : przechodzący czuje się BOGIEM 3 : Ani jeden ani drugi nie myśli , kierowca hamulec , a pieszy dla bezpieczeństwa swojego wiedząc jak bardzo jest widoczny (lepiej niech czeka)

  OdpowiedzUsuń
 2. Może i oznakowane, ale bardzo słabo oświetlone. Na tej ulicy trzeba dobrze wytrzeszczać oczy przy przejściach dla pieszych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie rozumiem tego zdania "z nie ustalonych przyczyn". Jadąc tam w deszcz, o zmierzchu g*wno widać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mimo że przejście oznakowane to trzeba tam zachować ostrożność bo w takich warunkach jak dzisiaj widoczność jest tam bardzo ograniczona.

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie mamy własnie "doświetlone" przejścia dla pieszych w naszym mieście , do tego dochodzą warunki atmosferyczne i nieszczęście gotowe. Ile jeszcze ludzi musi zginąć bądź ponieść obrażenia żeby w końcu przejścia były doświetlone jak należy?! Zacznijcie myśleć w końcu! Przy takiej pogodzie na przejściu o tej godzinie nie widać nic, do tego jeszcze dochodzi brawura kierowców..Dużo Zdrowia Życzę.

  OdpowiedzUsuń
 6. I ten super Osiewała....wszystko co zrobił , niech dziękuję panu Walczakowi...Osiewała chu* nie prezydent

  OdpowiedzUsuń
 7. cala energia elektryczna zostala skierowana na pusty park przy stadionie.OJ PREZYDENCIE.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. akurat za tą ulicę nie odpowiada miasto Sieradz, także nie ma co się faceta czepiać. Jeżeli chodzi o ul. Armii Krajowej to trzeba gonić starostę sieradzkiego.

   Usuń
  2. Mylisz się, za całe oświetlenie w mieście odpowiada miasto, czyli Prezydent Osiewała i podlegli mu pracownicy

   Usuń
 8. I będą kolejne potrącenia bo pieszych niewidać po zmroku, na chodniku tylko dopiero jak wkroczą na jezdninie. Nieoświetlone "pasy" po zmroku są bardziej niebezpieczne dla ludzi niż zwykłe przejście przez ulicę w niedozwolonym miejscu bo dają fikcyjne poczucie bezpieczeństwa. Wystarczy zamontować aktywne przejścia dla pieszych dające szansę kierowcy na zauważenia pieszego i tylko pijani i naćpani będą sprawcami potrąceń.

  OdpowiedzUsuń