wtorek, 11 grudnia 2018

Tragiczny wypadek na ul. Jana Pawła II

We wtorek około godz 19. na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Jana Pawła II doszło do śmiertelnego potrącenia kobiety. 37 - letni mieszkaniec gminy Wróblew jadący samochodem marki Renault Megane będąc pod wpływem alkoholu doprowadził do śmiertelnego potrącenia starszej kobiety. Kierowca w wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile alkoholu.Tragiczne zdarzenie miało miejsce w okolicach skrzyżowania ulic Jana Pawła II i Sikorskiego. Na miejscu czynności wyjaśniające prowadzi policja i prokuratura. Kierowca jechał w kierunku Złoczewa i z nieustalonych przyczyn nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych w skutek czego potrącił śmiertelnie starszą kobietę. W okolicach zdarzenia mogą być utrudnienia w ruchu. Za zdjęcia redakcja dziękuje Grupie Alarmowo.


 


8 komentarzy:

 1. ile jeszcze osób ma stracić życie na tym przejściu zanim zrobią tam porządne oświetlenie???? 5 lat temu, w tym samym okresie śmiertelnie potrącony tam została moja koleżanka!! może i kierowca był pod wpływem alkoholu, ale to nie zmienia faktu że po zmroku trzeźwy też ma problem zauważyć tam pieszego.

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda przejścia powinny być doświetlone.

  OdpowiedzUsuń
 3. Samo doświetlenie przejścia jest bez sensu, oświetlone powinno być jeszcze dojście do przejścia, jak pieszy będzie na przejściu oświetlony to już za późno bo często po chwili jedzie na masce samochodu, lepiej jeśli kierowca widzi, że przy przejściu już ktoś się kręci, to chociaż wie że ktoś tam jest i zwalnia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tym razem zgineła nauczycielka ze szkoły nr 2 w sieradzu

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta cala ulica jest ciemna. To przejscie jest w miesci? Prawie przy centrum Sieradza a ulica STRACH chodzic o zmroku. Szkoda pisac I tak sie nic w Sieradz na lepsze na ulicach nie zmnieni😩

  OdpowiedzUsuń
 6. Na rynku w Sieradzu powinno się wieszać publicznie takich ""kierowców"" gwarantuje że po kilku takich seansach takich szumacherow już by nie było...

  OdpowiedzUsuń
 7. A kurat to moja nauczucielka od matematyki😣😣a była taka fajna

  OdpowiedzUsuń