niedziela, 13 stycznia 2019

WOŚP grała również w Sieradzu

Od samego rana 13 stycznia ponad 100 wolontariuszy wyszło na ulice Sieradza, aby czynnie wziąć udział w wielkim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Tradycyjnie Team 50 włączył się w zbiórkę środków na rzecz WOŚP, podczas Konkursu Zręczności Kierowców, który odbył się na ternie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy przy ulicy Sikorskiego, Moto Orkiestra podczas niedzielnej imprezy zebrała aż 3000 tys. zł. 
W Sieradzu działamy dwa sztaby, pierwszy z nich działał przy Szkole Podstawowej nr 9, wolontariusze z tej szkoły zebrali aż 16890,92 zł. 
Kolejny sztab był zorganizowany w Szkole Podstawowej nr 1 przy ulicy Rycerskiej 4, ta tę chwilę trwa liczenie zebranych środków. 
Również na antenie jednej z rozgłośni radiowych odbyły się licytacje przedmiotów przekazanych na rzecz WOŚP, podczas tych licytacji udało się zebrać ponad 23 tys. zł. Wiele, imprez związanych w finałem WOŚP odbyło się Klubie Prorock, gdzie można było zbadać wzrok, zmierzyć poziom cukru, ciśnienie czy nauczyć się udzielania pierwszej pomocy dzięki ROPR, tu również odbyły się licytacje przedmiotów przekazanych na rzecz WOŚP. 
Tradycyjnie o godzinie 20 odbyło się światełko do nieba, tym razem bez pokazu sztucznych ogni, w tym roku organizatorzy przygotowali pokaz laserowy.  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz