niedziela, 31 marca 2019

Spójrz w lusterka motocyklista to tez kierowca

W niedziele 31 marca Stowarzyszenie Motocyklistów Sieradzanie już po raz 4 zorganizowało akcje uświadamiania kierowców samochodów, iż motocykliści to tez kierowcy.


Tradycyjnie jak co roku przed rozpoczęciem sezony motocyklowego grupa sieradzkich motocyklistów zorganizował akcje informowania kierowców, iż motocykliści to tez kierowcy i należy potrzeć w lusterka. 
Akcja rozpoczęła się na ulicy Kościuszki i Rondzie prezydenta Lecha Kaczyńskiego gdzie motocykliści informowali kierowców o swojej inicjatywie, naklejając kierowcom naklejki. 
O całej akcji opowiadał nam Jacek Mikołajczyk, prezes Stowarzyszenia Motocyklistów Sieradzanie, kliknij, aby wysłuchać MP3.
Większość kierowców była mile zaskoczona akcja informacyjna sieradzkich motocyklistów, niestety nie wszyscy kierowcy przychylnie patrzą na motocyklistów na drodze, co było można usłyszeć podczas niedzielnej akcji.  
Jak powiedział nam jeden z kierowców, niestety w samym Sieradzu jest bardzo zła kultura kierowców, kliknij, aby wysłuchać MP3.


2 komentarze:

  1. Dzis juz jedno zdarzenie z motorem na unoejowskiej

    OdpowiedzUsuń
  2. Motocyklisci tez kierowcy jak jada zgodnie z przepisami to nikt nie musi patrzec w lusterka zeby ustepowac miejsca szalenca na motorach

    OdpowiedzUsuń