sobota, 27 kwietnia 2019

Kolizja na Jana Pawła II sprawca pod wpływem alkoholu

W sobotę 27 kwietnia około godziny 21 na ulicy Jana Pawła II w okolicach bloku numer 49 doszło do zdarzenia drogowego, w którym sprawca był pod wpływem alkoholu.Policjanci z sieradzkiej drogówki wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Jana Pawła II na wysokości bloku numer 49. 
Jak powiedział nam świadek zdarzenia, kierujący jednego z samochodów była pod wpływem alkoholu, czy faktycznie jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu, ustalą przybyli na miejsce policjanci. 
Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał, uszkodzone zostały tylko pojazdy. 
Do zdarzenia musiała przyjechać straż pożarna, gdyż z pojazdów na jezdnie rozlały się płyny eksploatacyjne.  
Za informacje i zdjęcia do materiału dziękujemy naszemu Czytelnikowi. 

4 komentarze:

  1. Hmmm... zastanawiający jest brak komentarzy w stylu "idiota, dobrze że nikogo nie zabił", "debil, powinno się go wyeliminować ze społeczeństwa", albo "niech zdycha imbecyl". A no tak, przecież tylko prowadził samochód pod wpływem alkoholu i spowodował kolizję, co jest w tym kraju akceptowaną normą. Gorzej by było gdyby jechał trzeźwy motocyklem. Wtedy dla was byłby bandytą i kretynem. Ehh.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ano właśnie był wypadek motocyklisty i od groma kokentarzy że aż ich się czytać nie chce a tu ludzie pod wpływem latają i robią kolizję i ani jedniego komentarza

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawe ile kontroli kierowców przeprowadza nasza policja każdego dnia wieczora i nocy ?

    OdpowiedzUsuń