wtorek, 7 maja 2019

Marek Belka w Sieradzu

We wtorek 7 maja Sieradz odwiedził kandydat do Parlamentu Europejskiego z listy Koalicji Europejskiej Marek Belka, startujący z województwa łódzkiego z numeru 1.


Marek Belka jest łodzianinem, jest ekonomistą i politykiem, profesor nauk ekonomicznych, nauczyciel akademicki, urzędnik w międzynarodowych instytucjach finansowych w latach 2004-2005 prezes Rady Ministrów, był również ministrem finansów i prezesem Narodowego Banku Polskiego. 
Marek Belka powiedział, dlaczego wystartował z tych wyborach i dlaczego chał by aby kandydaci z list Koalicji Europejskiej weszli do Parlamentu Europejskiego, PiS w Europie a w szczególności w Parlamencie Europejskim nie jest zbyt skuteczne, z prostego powodu jest po prostu trochę uważane jak „brzydkie kaczątko”, powiedział między innymi na konferencji profesor Marek Belka kandydat do Parlamentu Europejskiego z list Koalicji Europejskiej, kliknij, aby wysłuchać MP3.
Marka Belkę w wyborach popiera SLD, podczas konferencji o startującym mówił Tomasz Trela szef struktur wojewódzkich SLD w Łodzi, kliknij, aby wysłuchać MP3.1 komentarz: