piątek, 31 maja 2019

Na jednym kole !!! Film

Co jakiś czas dochodzi do bardzo poważnych wypadków drogowych z udziałem motocyklistów, często niestety ci młodzi kierowcy giną na swoich maszynach, wówczas wielu zastanawia się, dlaczego doszło do tej tragedii.


Niestety to, co wyczyniają Ci młodzi, jak ich nazywają kierowcy „Dawcy organów”, na swoich maszynach przeraża wielu kierowców. 
Identycznie było dziś w piątek 31 maja 2019 około godzinny 12 na ulicy Sienkiewicza, w okolicach ronda Sieradzkich Żołnierzy Łączności, gdzie tuż po zjechaniu z ronda kierujący jednośladem pokazywał swoją niestety, "GŁUPOTĘ" podrywając swoją maszynę i jadąc na jednym kole. 
Na szczęście dla tego motocyklisty nic się nie stało i należy mieć nadzieje, że szczęśliwie dojechał do domu. 
Jak nazwać takiego użytkowania ruchu i co należałoby zrobić, aby nie trafiać na drogach na takich "SAMOBÓJCÓW".  
Na Wasze opinie czekamy w komentarzach, za nadesłanie filmy dziękujemy Pani Ani.

16 komentarzy:

 1. Gdzie jest policja, prawko zabrać na zawsze i duża grzywna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie prawko jak go nie ma hahah

   Usuń
 2. Niezły debil

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko fajnie, motocyklistów się czepiacie A popatrzcie jak jeżdżą kierowcy samochodów, wszyscy jezdzicie przepisowo? 50 w zabudowanym? Nie wyprzedzacie na trzeciego? Parkujecie tylko w dozwolonych miejscach? Uważacie na pieszych lub rowerzystów? No właśnie. Tak myślałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Ciągle o motocyklistach. Może byśmy o kierowcach aut porozmawiali bo głupich nie mało.

   Usuń
 4. A ja myślę że to pasjonat który tak realizuje siebie... Dużo wypadków ostatnio wynika z tego że kierowcy samochodów myślą że są sami na drodze... Wyjeżdżają motocyklistom pod koła... Osadzanie kogoś ze jest debilem jest takie płytkie jak wieda kierowców aut na tema ruchu drogowego

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli ktoś świadomie naraża się na niebezpieczeństwo to co tu komentować,gorzej jak skrzywdzi kogoś

  OdpowiedzUsuń
 6. Kozak opcja, a wam żal dupę ściska w passatach 1.9 TDI haha Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 7. Co tu dużo gadać, raz na gumę poderwał i zaraz byście go na stos rzucili 😂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak bo to może być o ten jeden raz za wiele i ktoś może stracić życie albo on sam przez jego głupotę

   Usuń
 8. Skąd tyle obrońców wariatów drogowych? Chcecie się wyszaleć to jeździe na prywatny plac albo tor, a nie na publicznej drodze stwarzacie zagrożenie.

  OdpowiedzUsuń
 9. szybę sobie wytrzyj bo masz optakaną :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat na pewno nie ptak tylko duży owad po najechaniu z dużą prędkością.

   Usuń
 10. Ktoś kto stawia maszynę na jedno koło a jeszcze w terenie zabudowanym to dla mnie jest osoba upośledzona.I takie osoby powinno się eliminować z naszego miasta.kamerować robić fotki i na policje wysyłać.sam jestem motocyklistą i takiej jazdy nie robię.

  OdpowiedzUsuń
 11. Przecież tu nic nie widać ;| ??

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam do testu proszę jechać 50km/h i obserwować czy owady rozbijają USA na szybie auta? A potem obejrzeć szybę i ilość owadów po waszej „normalnej jeździe” ;) Po za tym od 20lat gadają „niech jedzie na tor i się tam wyżyje”, do dziś w Polsce nie ma miejsc na takie wygibasy i upuszczanie emocji :( Obiekty zwane torami które wyrosły w ostatnim czasie to obiekty nieposiadające przestrzeni „buforowej” w przypadku przesądzenia z prędkością. Wystarczy spojrzeć na ogrodzony ośrodek przy komendzie:( nie mówiąc o Bogu winnych sąsiadach z osiedla. Inwestycje po ustawę która nie weszła w rzucie próbują nadużywać nazwy „tor” a cywile myślą ze mamy w Polsce bezpieczne miejsca do upustu emocji motoryzacyjnej :((

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.