czwartek, 9 maja 2019

Wypadek z udziałem byłego radnego

W czwartek 9 maja około godziny 14:30 kierujący samochodem osobowym potrącił młodą dziewczynę na oznakowany przejściu dla pieszych.

Policjanci sieradzkiej drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn były radny Aleksander C. potrącił młodą dziewczynę na przejściu dla pieszych na ulicy Zajęczej. Poszkodowaną z urazem nogi ratownicy medyczni przewieźli do sieradzkiego szpitala.5 komentarzy:

 1. Aleksander Cz. to mistrz kierownicy.Nie dość ze licho jeżdzi to jeszcze przy jego magicznej predkosci potrąca osobę na pasach. To trzeba mieć talent.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dlaczego na ulicy Zajęczej oraz ulicy Polnej nie można założyć progu zwalniającego jadąc od Al. Pokoju już nie raz tam bym był potrącony

  OdpowiedzUsuń
 3. A co to zmienia czym sie zajmuje badz zajmowala osoba ze zdarzenia drogowego...radny czlowiek jak kazdy inny...

  OdpowiedzUsuń
 4. ten pan przynajmniej nie kręci przy potrąceniu jak Włodzimierz C.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uważam, że niezależnie co kto robi lub robił kierowcy po 75 roku życia powinni mieć co rok obowiązkowe badania (testy) czy mogą prowadzić samochód. Niestety z wiekiem "siada" refleks, że o wzroku nie wspomnę. Proszę nie traktować mojego wpisu jako złośliwość. Niestety taka jest prawda - można spytać lekarzy.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.