niedziela, 12 maja 2019

Premier Mateusz Morawiecki w Sieradzu

W niedziele 12 maja Sieradz odwiedził Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, Sieradz był na trasie, gdzie Premier Mateusz Morawicki przedstawiał plany PiS w zbliżających się wyborach.
Sieradz był na trasie kampanii wyborczej PiS do Parlamentu europejskiego, wraz z premierem Mateuszem Morawieckim do Sieradza przyjechały osoby, które z ramienia PiS startują w wyborach do Parlamentu Europejskiego. 
Na plac pod Teatr Miejski gdzie odbyło się spotkanie z mieszkańcami Sieradza, przybyło około 200 sympatyków PiS. Zapraszamy do wysłuchania, co w Sieradzu mówił do mieszkańców Sieradza Premier Mateusz Morawiecki, kliknij, aby wysłuchać MP3.


9 komentarzy:

 1. To jest dopiero żenada! 200 sympatyków z czego 3/4 to policja ,ochrona i lokalne pacynki. Pionokio przyjechał i na siłę musieli 50 spędzić żeby wstydu nie było. Precz z PISowskim obłędem,!

  OdpowiedzUsuń
 2. Obłuda, rodzina a co księżmi pedofilami którzy krzywdzą dzieci, nic, rejestr pedofili w którym nie ma księżny, na to też pozwalacie. Kłamcy

  OdpowiedzUsuń
 3. deszcz wystraszył ludzi

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja lubie PIS.Lepiej jak za rządód PO PSL.Pieniedzy nie ma i nie bedzie.hehe i pracujcie do 67 bo my kradniemy.hehe

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam sie za PO praca do smierci

  OdpowiedzUsuń
 6. Można się tylko cieszyć, że nareszcie jest rząd, który interesuje się obywatelami. Kiedy Tusk był w Sieradzu ? Pinindzy nie ma i nie bedzie. Pracujemy do 67 lat, a wszystkie ulgi zginęły, Vat ? 23 %. Nareszcie zaczyna robić się normalnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pogoda kiepska i słabo nagłośnione ...

  OdpowiedzUsuń
 8. Same janusze i grazyny na zdjeciach, i az ich 200 sie zebralo.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedyś jak do Sieradza przyjechal premier Tadeusz mazowiecki to nie trzeba było robić sztucznego tloku i machać niebieskimi chorągiewkami. Ludzie sami udali się tłumnie na spotkanie. A dziś w sieradzu- żenada.

  OdpowiedzUsuń