niedziela, 23 czerwca 2019

Śmiertelny wypadek na S8 zginął 43-letni motocyklista z Łotwy AKTUALIZACJA

W niedzielę 23 czerwca około godzony 10:10 w okolicach węzła Sieradz Wschód na drodze ekspresowej S8 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Trasa S8 w kierunku Wrocławia, między węzłami Sieradz Wschód i Sieradz Południe jest całkowicie zablokowania, policja wyznaczyła objazdy.Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn w okolicach węzła Sieradz Wschód na drodze ekspresowej S8 doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym ucierpiał bardzo poważnie motocyklista.
Na miejsce wypadku służby medyczne z Sieradza wezwały Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które zajęło się najbardziej poszkodowanym motocyklistą. 
Niestety mimo kilkudziesięciu minutowej reanimacji nie udało się uratować 43-letniego motocyklisty z Łotwy.
Dokładne przyczyny tego wypadku będą ustalać policjanci z sieradzkiej drogówki. 

Jak udało nam się ustalić na miejscu wypadku, najprawdopodobniej23-letni kierowca VW Golfa najechał na tył motocykla, lecz dokładne przyczyny tego wypadku będą ustalać policjanci wspólnie z biegłym sądowym pod nadzorem prokuratora.
O zdarzeniu opowiadał nam rzecznik prasowy sieradzkiej policji aspirant sztabowy Paweł Chojnowski, kliknij, aby wysłuchać MP3. 23-letni kierowca VW Golfem był trzeźwy, informuje policja.


3 komentarze:

  1. Pewnie jechał wolno i bezpiecznie, tak jak zawsze jeżdżą na Jana Pawła wieczorami, że słychać ich na drugim końcu miasta.

    OdpowiedzUsuń
  2. Widzisz jakie oponki ma ten motor? Jak dla mnie to jakis 125ccm... zdjęcia za mocne... usunął bym kilka

    OdpowiedzUsuń