niedziela, 21 lipca 2019

Open Hair Festival 2019 - niedziela

Za nami trzeci dzień sieradzkiego Open Hair Festival, którego głównym tematem były pokazy fryzjerskie Zuhra Sullieva, Adama Szulca, oraz Adriana Szymy. Nie zabrakło też muzyki, której można było posłuchać na sieradzkim rynku. W specjalnej strefie MeetMe gościliśmy Wiesławę i Allana Starskiego.

W niedzielę podczas trzeciego dnia Open Hair Festival 2019 na mieszkańców miasta czekała również moc atrakcji. Tu przede wszystkim stylizacje fryzur i pokazy fryzjerskie prowadzone przez mistrzów fryzjerstwa Zuhra Sullieva, Adama Szulca, oraz Adriana Szymę.
W Teatrze Miejskim odbyło się kino festiwalowe a w nim filmy związane z  OHF, ale nie tylko projekcje, bo na fantastyczną przygodę z baletem zabrały nas dziewczęta z grupy baletowej ze szkoły baletu Terpsichore z Paryża.
Na Placu Marszałka Piłsudskiego można było pojeździć na wrotkach. Odbyły się również warsztaty z haftowania oraz plecenia wianków. Wszystko to przy muzyce zespołów "Hańba"i "Singin' Birds", które swoje koncerty miały na sieradzkim Rynku.
Nie zabrakło również specjalnych gości . O godzinie 16 w strefie MeetMe odbyły się spotkanie z Wiesławą i Allanem Starskimi a w nim rozmowy o "oscarach", kostiumach i scenografii a o godzinie 18 spotkanie z Wiesławą Sujecką i Tomaszem Polkowskim, którzy opowiadali o Antonim Cierplikowskim i Maksymilianie Faktorowiczu.
Dzień zakończył koncert zespołu jazzowego "Jazz Band Młynarski - Masecki".
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.