poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Skuterem z 3 promilami


W poniedziałek 26 sierpnia około godziny 18:15 Sieradza policja została powiadomiona, iż ulica Jana Pawła II jedzie pijany na skuterze.
Kierujący skuterem jechał w kierunku Ronda im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w miejsce zgłoszenia udał się patrol sieradzkiej drogówki, na chodniku zastał skuter i kierującego, którego wygląd i zachowanie wskazywało, iż był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna podczas próby legitymowania stał się bardzo agresywny i wulgarny w stosunku do policjantów, policjanci byli zmuszeni skuć w kajdanki krewkiego mężczyznę. 
Fakt jazdy na skuterze potwierdzili policji świadkowe którzy byli w okolicach ronda. Młody kierowca został przewieziony na komendę policji, zaś skuter został zabezpieczony na policyjnym parkingu przez pomoc drogową. 
Jak powiedział nam oficer prasowy sieradzkiej policji, mężczyzna wydmuchał blisko 3 promile.


12 komentarzy:

 1. Już się w głowie pojebało nie którym motocyklista

  OdpowiedzUsuń
 2. Chłop może w szoku był.

  OdpowiedzUsuń
 3. W dupach się poprzewaracało !

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj pepsik pepsik 😂😂
  To już norma u Ciebie 😂😂

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie browaru brakło i musiał jechać po zaopatrzenie#!a tak na poważnie to z 5 lat więzienia i roboty przymusowe za takie coś! A nie bogaty tata zapłaci karę i można hasać dalej! Albo z rok poleży spławikiem do góry , jeść darmo dostanie i taka to kara u nas w kraju! Z 5 lat krawężniki nosić przy budowie autostrad to by może dotarło, i drogi by tańsze w budowie były!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo milo się czyta ze ktoś właściwie mysli
   W tym kraju. Podpisuje się obiema rękoma pod komentarzem przedmówcy. I opublikować wizerunek dla opini publicznej co byśmy wiedzieli kto nas i bliskich chciał zabić. PS: osoba na skuterze nie musi posiadać prawajazdy na motocykl wiec nazywanie go motocyklista to lekkie nadużycie.

   Usuń
  2. A ja myślałem ze to jakiś poważny wypadek bo tam stali na sygnałach do 21”

   Usuń
  3. Co za głupoty. Jakie roboty przymusowe? To nie ZSRR. Stalina niet. Kto go do tych robót zmusi i w jaki sposób. Zrób facet przebieżkę do Warty i z powrotem. Może Ci przejdzie

   Usuń
 6. Kindybauciu gdzie żeś jechał😄😄

  OdpowiedzUsuń
 7. Kinndybauciu gdzie żeś jechał😂😂

  OdpowiedzUsuń
 8. Kindybauciu gdzie żeś jechał😂😂😂

  OdpowiedzUsuń