niedziela, 1 września 2019

Czy w Chojnem doszło do morderstwa ?

W niedziele 1 września sieradzka policja odebrała zgłoszenie, iż we wsi Chojne gm. Sieradz zostały odnalezione zwłoki 39-letnie mieszkanki Sieradza.


Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnią okoliczności śmierci 39-letnie kobiety, której ciało zostało odnalezione w niedzielę rano we wsi Chojne gmina Sieradz. 
Jak udało nam się ustalić kobieta była w sobotę 31 sierpnia na festynie w Chojnym,  jednak nie dotarła do swojego samochodu, gdyż ciało zostało znalezione w okolicach auta. 
Jak wyjaśnia rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu Jolanta Szkilnik, ciało zostało zabezpieczone i dopiero sekcja zwłok określi przyczynę zgonu kobiety. 
Na miejscu od rana trwały czynności, w których uczestniczył prokurator.  


16 komentarzy:

 1. Raczej sama z siebie nie umarła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Osierociła dwie córki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli już coś, to osierociła córkę i syna.

   Usuń
  2. Córkę i synka...

   Usuń
  3. Nie dwie córki tylko córkę i syna!

   Usuń
 3. Skoro była matką i miała rodzinę to co robiła sama na festynie...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a to już samemu nigdzie nie wolno wyjść...???

   Usuń
  2. Ponoć była w separacji. Więc nie dziw że mogła być sama.

   Usuń
  3. A to matka nie może sama nigdzie wyjść??? Gdzie Ty się uchowałeś/Aśka????,,,? I tak się składa że była z dziećmi

   Usuń
 4. Podobno jakaś dentystka, tak słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo Miła i sympatyczna Osoba.nie mogłem w to uwierzyć ale widzę że coraz bardziej się potwierdza ze to ta Pani.Smutek i Wielki Żal.oraz wielką tragedia dla rodziny A tym bardziej dla Dzieci które osierocila.A dla takich zwyrodnialcy to kara śmierci.Spoczywaj w Spokoju Pani Agato.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow widzę, że co niektórzy już wiedzą co się stało i pewnie maja podejrzanych. Jak widzę kara tez została już określona.

   Usuń
 6. Spoczywają w spokoju Agatko

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie bawiłam się dotąd w komentarze ale teraz muszę. Znam Agatę jeszcze ze studiów . Nie mogę patrzeć na to co wy durne wsioki o Niej wypisujecie. Skończyła najbardziej prestiżowe i trudne studia a wy nieuki i nieroby z zazdrości tak piszecie? Wiem doskonale co to wieś w tym pokoleniu - wylęgarnia bandziorów pijaków , złodziei i jak widać morderców. Wy nawet nie wiecie wiesniaki jak się widelec trzyma . Gdzie wam do Agaty . Mariusz już na początku ją sobie ustawił , odseparował od znajomych na poziomie , nie pozwalał nigdzie wychodzić . Chciał zrobić z niej typową wiejską żonkę , praktycznie Ją uziemił powinnam użyć słowa uwiązał do siebie a Ona mimo to nie mówiła o nim źle. Ostrzegaliśmy Ją już na studiach przed nim ale cóż , była zakochana. Gdy w końcu zdecydowała się odejś jak na wsioka przystało znał tylko jedno rozwiązanie- zabić . Bo tacy właśnie jesteście wy ze wsi ( celowo nie używam słowa „ ludzie” bo nie zasługujecie) . Jak możecie tak szkalować Agatę?! Bo była lepsza , mądrzejsza , bo osiągnęła to czego jeszcze wiele waszych pomiotów nie osiągnie !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma Pani tacie. Pani Agata w przeciwieństwie do wieśniaków chciaz miała rodzinę to jednak potrafiła znalesc czas na sporty ekstremalne. Wiedziała z kim gdzie i kiedy można się zabawić. Była przecież jaj mówi poprzedni za osoba wykształcona inteligentna oraz jako kobieta pełna uroku osobistego, który to właśnie dawał jej doskonałe samopoczucie. A co działo się w środku między małrzonkami nikt nie dowie się nigdy. Bywają nie raz zeczy które na codzień nam sie nie śnią.
   Miałem okazie przeżyć podobne nieszczęście na szczęście bez ofiar się obyło. Ale straciłem wszystko nawet zdrowie. Nie kiedy zastanawiam się czy nie można było też inaczej bo już 20 lat wegetuje a żona...nikt nie wie nikt nie słyszał.

   Usuń