środa, 18 września 2019

Debata przedwyborcza jedynek z okręgu 11 w Radio Łódź

W środę 18 września w Sieradzu Radio Łódź zorganizowało debatę przedwyborczą osób, które startują w wyborach do sejmu z okręgu 11 (sieradzkiego).

Na zaproszenie dziennikarzy Radia Łódź przybyli kandydaci, którzy startują w zbliżających się wyborach parlamentarnych do sejmu z okręgu 11 i otwierają swoje listy wyborcze. 
Przybyłych i zaproszonych gości przywitał Dariusz Szewczyk Prezes Radia Łódź, zaś całe spotkanie prowadził i moderował Przemysław Naze
Pierwszym pytaniem, z którym zmagali się kandydaci na posła, było „Najważniejsza kwesta dla Pana Pani, jeżeli chodzi o ogólnopolski program Pana Pani partii”, w kolejności odpowiadali Paweł Bejda z PSL, Joanna Lichocka z PiS, Paulina Matysiak z Lewicy, Izabela Walczak z Konfederacji, jako ostatni odpowiadał Cezary Tomczyk z Koalicji Obywatelskie, kliknij, aby wysłuchać MP3.
Kolejnym pytaniem, na które odpowiadali najprawdopodobniej przyszli posłowie, było co najważniejszego, jest dla tego okręgu, z którego ubiegają się o mandat, liderzy list odpowiadali zgodnie z numerem list, kliknij, aby wysłuchać MP3.
Niestety zaproszonym gościom bardzo nie podobało się zachowanie posłanki Lichockije, która wielokrotnie przeszkadzała w odpowiedziach swoim kontrkandydatom. O komentarz poprosiliśmy posła Pawła Bejdę i Cezarego Tomczyka Kliknij, aby wysłuchać MP3.
Całą debatę morza obejrzeć na stronie Radia Łódź, link do całej debaty


4 komentarze:

 1. Pani poseł Lichocka, gdyby pani nie wiedziała to Wieluń ma obwodnicę, niech się pani nie ośmiesza, skąd panią przysłali?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kto ją kultury uczył ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Lichocka kolejny poseł przysłany faksem przez dyktatora z Warszawy

  OdpowiedzUsuń
 4. Przed tegorocznymi wyborami proszę mieszkańców okręgu sieradzkiego o zapoznanie się z tematem jak pani poseł Beata Mateusiak-Pielucha dba o swoją gminę
  https://twojepajeczno.pl/wiadomosci/powiat/protest-w-dzialoszynie-mieszkancy-zablokowali-droge-krajowa-zdjecia/
  https://vod.tvp.pl/video/alarm,14082019,43651213
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń