piątek, 25 października 2019

Pijany kierowca, cztery kolizje i plama oleju

Niestety piątek 25 października był bardzo ciężki dla kierowców poruszających się po sieradzkich ulicach, po południu służby odnotowały wiele zdarzeń drogowych.


Do najpoważniejszego ze zdarzeń doszło na ulicy Wojska Polskiego, a dokładnie na wiadukcie zderzyły się tam aż cztery pojazdy, na szczęście nikt nie doznał obrażeń takich, aby go trzeba było zabierać do szpitala. 
Dwie kolejne kolizje wydarzyły się również na ulicy Wojska Polskiego, pierwsza z nich na skrzyżowaniu z ulicą Mickiewicza a kolejna w okolicach jednostki wojskowej. 
Jednak największe konsekwencje będzie miał kierowca, który spowodował kolizje na ulicy Jagiellońskiej, a to przez to, że prowadził swoje auto, mając 1,4 promila alkoholu w organizmie. 
 Za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu kierowca stanie przed sądem. 
Również strażacy mieli pełne ręce pracy, zabezpieczali kolizje na wiadukcie, a chwilę późnej neutralizowali plamę oleju która ciągła się od Alei Pokoju aż do Alei Grunwaldzkiej. 
Za zdjęcia do materiału dziękujemy Grupie Alarmowo.  
3 komentarze:

  1. Brawo... Tylko szkoda, że jak patologia społeczna ubliza i startuje z łapami do cywilna, policjant umywa ręce i twierdzi, że jest z drogówki, tak jak to miało miejsce dzisiaj po 20.... A potem jak dochodzi do tragedii to sprawa zamieciona pod dywan...

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak widziałem to,a policjant ,zamiast róchem pokierować to pogadanki se uźądza,..a firma ochraniarska..jej szkoda że skrzydeł niedostali...

    OdpowiedzUsuń