sobota, 19 października 2019

Pracowita sobota dla służb w Sieradzu


Sobota 19 października to dość ciężki dzień dla sieradzkich służb ratunkowych, policjanci wyjaśniali okoliczności potrącenia rowerzystki a strażacy sprawdzali zgłoszenie o ulatniającym się gazie w bloku na Broniewskiego. 

Policjanci z sieradzkiej drogówki wyjaśniali okoliczności potrącenia rowerzystki na ulicy Zajęczej, ranną rowerzystkę ratownicy medyczni przewieźli do sieradzkiego szpitala. 
Jak powiedział nam oficer dyżurny sieradzkiej policji, obecnie trwa ustalanie, kto był sprawcą tego zdarzenia, dla tego policja zakwalifikowała to jako zdarzenie drogowego. Około godziny 13 sieradzcy strażacy odebrali zgłoszenie z bloku przy ulicy Broniewskiego 40 C, o zapachu gazu w jednej z klatek. 
Po dojeździe straży na miejsce okazało się, iż faktycznie w jednej z klatek jest zapach gazu, lecz bardzo szybko udało się ustalić, iż w jednym z mieszkań była wymieniana butla gazowa i stąd pochodził ten zapach. 
Przed godziną 16 sieradzcy strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego we wsi Kobierzycko w gminie Wróblew, z pożarem walczyło aż 8 zastępów z PSP i OSP z Powiatu Sieradzkiego. 
Przyczynę pożaru będą ustalać strażacy wspólnie z policjantami. 
Foto do materiału Grupa Alarmowo. 
 Masz zdjęcia to tych wydarzeń i chcesz je pokazać innym, prześlij je do nas, my to zrobimy [email protected]


8 komentarzy:

 1. a co dzisiaj robiło 6 radiowozów przy sklepie ogrodniczym na POW ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń na policję i się spytaj

   Usuń
  2. zProsta jest na to odpowiedź co robiło - stało.

   Usuń
  3. Emaiko tak Ciebie interesuję co robiło tyle radiowozów to zadzwoń pod numer 43-822-77-05. Mnie bardziej interesuje skąd oni tyle radiowóz z obsadą wzięli. Z reguły na mieście ich nie widać... Bardzo często widzę Straż Miejską, która ma mniej zatrudnionych funkcjonariuszy.

   Usuń
  4. same mądrale :) powodzenia w życiu

   Usuń
  5. Wiesz może tam było tylko 6 pojazdów z kierowcami bez załogi:)

   Usuń
 2. a WIECIE ŻE W sIERADZU NA OBECNĄ CHWILE STACJONUJE JEDEN SAMOCHÓD POŻARNICZY DO GASZENIA POŻARÓW ŚCIĄGNIĘSTY Z pAŃSTWOWEJ sRAŻY pOŻARNEJ ZE zDUŃSKIEJ wOLI (STACJONUJE W sIERADZU)PONIEWAŻ AŻ 3 SAMOCHODY GAŚNICZE SŁUŻĄCE DO GASZENIA POŻARÓW SIĘ ZEPSUŁY. lUDZIE MUSICIE UWAŻAC Z OGNIEM I WYPADKAMI PONIEWAŻ NA OBECNĄ CHWILE BARDZO SŁABE ZABEPIECZENIE MIASTA

  OdpowiedzUsuń
 3. to juz straz nie gasi w sieradzu pozarow

  OdpowiedzUsuń