sobota, 23 listopada 2019

Pożar w Galerii Sieradzkiej

W sobotę 23 listopada około godziny 13:15 sieradzka straż pożarna została powiadomiona o pożarze w jednej z galerii, na miejsce wysłano 5 zastępów straży.


Aż pięć zastępów brało udział w akcji ratowniczej na terenie jednej z galerii w Sieradzu, pracownicy i ochrona ewakuowała jeszcze przed przybyciem straży około 50 osób z obiektu. 
Ze wstępnych ustaleń wynika, iż doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w klimatyzatorze. Zdjęcia do materiału dziękujemy naszemu Czytelnikowi.


8 komentarzy:

 1. 50 osób ewakuowali a jakieś 300 weszło sobie pooglądać 😂😂

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Matołku już na pierwszej fotce widać 3 wozy czyli trzy zastępy

   Usuń
  2. Dobrze mówisz 3 wozy strażackie

   Usuń
 3. Czytajcie że zrozumieniem "wysłano". Nie jest napisane ile zawrócono bo nie były potrzebne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Byliśmy w sklepie obuwniczym kiedy zaczął piszczeć po raz trzeci alarm, Pani z obsługi powiedziała, że to alarm pożarowy i ochroniarz poszedł sprawdzić co się stało... Mając ze sobą dwójkę małych dzieci od razu wyszliśmy ze sklepu, na korytarzu było już widać jak ze sklepu jubilerskiego wydostaje się dym... I tu według mnie każdemu powinna zapalić się lampka ale tak się stało. Przed jubilerskim tłum gapiów, mija nas Pan po trzydziestce trzymający córkę za rękę i idący w tamtym kierunku,ochrona nie zabraniała potencjalnym nowym klientom wchodzić do galerii... Jak dla mnie szczyt głupoty ludzi dla których ważniejsza bluzka bo przecież black week niż własne bezpieczeństwo, zdrowie czy życie. Co do straży to proszę mi wierzyć, że nie spieszyło jej się i odjeżdżając z parkingu ja widziałam tam dwa wozy, które może faktycznie poradziły sobie z całym tym zdarzeniem.

  OdpowiedzUsuń