poniedziałek, 9 grudnia 2019

Piąte Mikołajki poetyckie w CIK

Tradycyjnie już 6 grudnia Grupa Poetycka Desant z Sieradza organizuje Mikołajki poetyckie, identycznie było i w tym roku, dla przybyłych przygotowano wiele atrakcji.


Co roku poetki z Grupy Poetycka Desant organizują Mikołajki poetyckie, zapraszają wielu znakomitych gości, identycznie było i w tym roku. Jako pierwsza zaprezentowała się Monika Milczarek ze swoją nową książką „Uwaga nie dotykać”, spotkanie prowadziła Joanna Chachuła, kliknij, aby wysłuchać MP3. 
Podczas tego typu spotkań nie może zabraknąć pięknej muzyki, w tym roku zadbali o to Jarosław Wasylik i Artur Wójcicki, którzy zaprezentowali przepiękny koncert muzyczny, na zakończenie wykonali własny utwór, do którego tekst napisała Paulina Zawieja z Desantu.

 Gwiazdą tegorocznych Mikołajek Poetyckich był Marcin Królikowski, który opowiadał o powstaniu najnowszej książki „Nieludzka ręka”, spotkanie prowadziła Joanna Chachuła, kliknij, aby wysłuchać MP3. 
Na zakończenie wieczoru zaprezentowały się poetki z Desantu, które przeczytały swoje wiersze, kliknij, aby wysłuchać MP3
Każdy z przybyłych na zakończenie spotkania dostał drobny upominek z twórczością Grupy Poetyckiej Desant.  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz