wtorek, 3 grudnia 2019

Potrącenie rowerzystki na Jana Pawła II

We wtorek 3 grudnia około godziny 16 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy Rondzie imieniem Prezydenta Lecha Kaczyńskiego doszło do potrącenia kobiety.


Policjanci z sieradzkiej drogówki wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Jana Pawła II tuż przed Rondem imieniem Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. 
Doszło tu do potrącenia starszej kobiety, policjanci muszą ustalić, czy kobieta przechodziła, czy przejeżdżała na rowerze po przejściu. 
Na szczęście kobieta nie doznała poważnych obrażeń ciała i została po zbadaniu przez ratowników medycznych pozostawiona na miejscu zdarzenia. 
Foto do materiału Grupa Alarmowo.
4 komentarze:

 1. Pewnie przejeżdżała... Jeszcze nie widziałem żadnego rowerzysty, który by przechodził przez to przejście i prowadził rower.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gościu a wiesz co sie dzieje na mojej wsi 4 pozary gospodarstwa 1 pozar hurtowni a w sieradzu 2 sie spaliły u nas grasuje podpalacz cały czas wszystko podpala

  OdpowiedzUsuń
 3. No to jak mieszkasz na wsi to skrzyknijcie się i zrobicie takie patrole i złapiecie podpalacza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Normalka nie chce się dupy zsadzić z roweru tylko wjeżdżają nagminnie na przejście dla pieszych. Tak samo nigdy nie widziałem żeby patrol policji reagował na to.

  OdpowiedzUsuń